Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki nem tudna segíteni. ,...

Valaki nem tudna segíteni. , hogy hova költözzek?

Figyelt kérdés
Budapestre kell költöznünk,mert a cég áthelyezett, De nem mindegy, hogy hová költözünk mert 4 tagú család vagyunk+ egy kiskutya. Kertes házat szeretnénk, de a fiam 6osztályos gimibe jár. Szeretnénk átvinni egy pesti 6osztályosba. Pestiek, kérem segítsetek, hogy hova érdemes mennünk és még kérdezgetnék egyébb dolgokat!Köszi :)
2011. márc. 22. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem mindegy hova, pesten nincsenek nagy távlságok BKV-val viszonylag minden könnyen gyorsan elérhető. Családtól függ amugyis nemsok infót adtál meg... ha mondjuk kertesházat akartok a belső kerületeket kerüljétek.
2011. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső kerületeket nézegessétek. Fontos a jó közlekedés, mert ha buszozni kell reggel befelé, az elég kényelmetlen a dugó miatt. Metró, villamos vagy HÉV közelében viszont jó.
2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Csepelt javaslom, bár őszintén szólva elfogult vagyok:) Itt aránylag olcsók az ingatlanok, van 6 osztályos gimnázium is (Jedlik) és a közelekedés HÉV-vel stabil és kiszámítható, hamar bent lehet lenni a "városban". Vidékieknek szerintem kiváló, mert kisváros jellege van.
2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is Csepelt mondom. Az a 21. kerulet. Rengeteg kerteshaz van kiado es olcsobb mint mas keruletekben.
2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy pesti lakós elfogult lesz (akárcsak jómagam) mert a saját otthonához közel ajánl helyeket.Nekem például Csepel mindig "az isten háta mögött" volt..De aki ott él,annak pont az a hely az ideális..Én XVI.kerben lakom ahol 10 perc alatt belehet jutni az Őrsvezér térre..Gyönyörű kertes házak vannak.Van itt iskola,Gimnázium minden..Kőbányán éltem..az is könnyen bejárható útvonal..Zugló is elég szép környék..

Voltaképpen bármit mondhatunk mégiscsak neked kell eldönteni..Amit infót adtál sz bármelyik kerületnek jó lenne..

2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, de zuglo sokkal dragabb csepelnel. A berleti dijra gondolok. De ha sok penzetek van,akkor a rozsadombra is koltozhettek,ott is van iskola
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gondolom azért nem vagytok csórók :D


nos, a 11. kerületben is vannak kertes házak, jó a közlekedés, és egy van jó pár normális, erős gimi.


zugló kb hasonló, csak a pesti oldalon.


milyen más szempontok vannak még? hol a melóhelyed? ehhez a legkönnyebb igazodni, a srácodnak biztosan találtok jó sulit a környékén.

2011. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni szeretnélek Csepelről mert nem rossz,de este már lakhatatlan itt a kertes házak többsége.Hazajárni este 10-11 után lehetetlen,reggel bemenni pl Borárosra háááttt...necc mert az első hév se úgy megy,hogy x átszállásal te bent legyél pl 6-ra.


Ha költözhetnék akkor fix ,hogy mennék Csepelről már az etnikum miatt is.


1kertvárosi

2011. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a munkával nincs gond, mert a MÁV-nál vagyok. és a keletiben fogok dolgozni úgy néz ki, és nem vagyunk csórók sem, de azért a rózsadomb, az kicsit sok. debreceni vagyok, de a házra úgy 35 000 000-nál többet nem szánnék, mert a feleségemnek, most vettem egy új kocsit
2011. ápr. 15. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor Zugló!

Én még csak egy éve élek itt, de egyszerűen imádom. Egyelőre lakásban vagyunk, de a közelben a Bánki Donát, Kaffka Margit, Bátorkeszi utcában családi házak vannak, szerintem az tökéletes. Van is néhány eladó, az árakat nem tudom, de szerintem 35 millából csak kijön. Onnan pár perc az Örs és a metró, tehát te negyedórán belül benn vagy a munkahelyeden. Gimnáziumot egy csomót találni Pesten, és ha közlekedésileg jó helyen laktok (az én olvasatomban a metró mellett annak számít), akkor egy csomó iskola közül válogathattok, mert az sem okoz gondot, hogy akár a 2. kerületbe átutazzon a fiad. De van elég jó gimi a Városligetnél is, meg az Oktogonnál, Kodály köröndnél, ezeket kényelmesen metróval meg lehet közelíteni.

2011. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!