Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a könyv címe?

Mi lehet a könyv címe?

Figyelt kérdés

Régen olvastam még könyvtáraztam de a címe sajna elveszett az éterben viszont nagyon kíváncsi vagyok a végére.


Úgy kezdődik hogy egy lány holloween buliba megy és kimegy egy kicsit levegőzni. Meglátja őt két pasi akik át jöttek egy kapun egy másik világból.

Az pontosan nem rémlik hogy magától e vagy követte a pasikat vagy beszélt e velük de ő is át került a kapun. Egy másik világ tök más időben. A lányt elkapták és konkrétan szajhát akartak csinálni belőle be csukták egy másik lány mellé. Mielőtt megronthatták volna kimentette az egyik pasi akiről kiderült hogy herceg és segít a lánynak hogy ne derüljön ki honnan jött. Rá tetováltat a vállára hogy ne látszódjon a jel ami azokon van akik nem onnan származtak. Vett egy kis házat össze költöztek de a pasi nem akart szólni a családjának. Az anyja valami boszorkány volt és az előző szerelmét se kedvelte mert ha elvesz egy lányt akkor ihat valami varázslöttyöt amit csak a királyi családnak lehet.

Igazából ennyi



2022. dec. 14. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!