Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki hogy a...

Hogy derítsem ki hogy a barátaim tényleg szeretnek és nem csak kihasználnak? (Kicsit hosszu)

Figyelt kérdés
(Tehát lány vagyok.) Oké igazából ezt érzi az ember meg minden, de amennyit én sirtam már barátok uttán, meg amennyit csalodtam bennük már félek és nem tudok bennük megbízni, van egy barátnőm igazabol egyenlore ő számít nekem a legjobb barátnak aki nem tűnik úgy rossz lánynak ugymond, és osszevesztem vele egy full kis hülyeség miatt, igazából félreértés miatt, és letiltottam tudni kell róla hogy egy nagyon unalmas falun lakik, es max ha van 1 barátnője rajtam kívül se az se valami komplett, a lényeg hogy letiltottam a félreértés uttán és 1 napot nem beszeltunk, írt nekem egy regényt pont abba a pillanatba egy másik fiokrol hogy akkor vigyazzak magamra meg ilyesmi és ott akkor ő is letiltott. Másnap rám írt feloldott arrol a fiokrol hogy nem e tudnánk megbeszélni ezt az egészet, akkor igazabol rájöttünk hogy félreértés volt mindkét részről ez az egész. Mindig meghallgatom meg minden, de ő sokszor megse hallgatja a hangüzeneteim, születésnapomra nem jott el ugy hogy nem volt semmi gondja baja programja, es mivel messze lakunk egymastol mert azota elkoltoztunk igy nem is sokat talalkozunk, de a szulinapomon tudtunk volna. Meg nyilvan ezek a jelek nem arra utalnak hogy ki használ vagy ilyesmi, csak tokre nem bízok benne. És eszembe jutott az hogy, hogyha pl több barátja is van mint én, és nem egy unalmas oregekkel teli faluba lakik, ahol még a suli is unalmas, akkor is feloldott volna és meg akarta volna beszelni ezt az egészet? Igazabol nagyon lelkis vagyok de így tényleg. Szerintetek milyen egy igaz barát? Aki nem csak ki használ?
2022. dec. 15. 22:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Igazából hogy tényleg igaz barátok e, elvileg erzi az ember de en egyik baratnomnel se erzem azt h na "ő igaz barat"
2022. dec. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!