Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeretne tanár lenni?

Ki szeretne tanár lenni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
A Feri.
2022. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem, alapból nem érdekel, meg nem fogok dolgozni minimálbérért:D
2022. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fizikatanár szeretnél lenni?

És 1:38 kor bizonytalanodtál el?

Matek, vagy magasabb óraszámú tárgy kell mellé, így kicsi az óraszám, hacsak nem egy hatalmas iskolába mész egyedüli fizika-tanárnak.

Maga a tanárság tök jó dolog amúgy, de anyagilag és sok más dolog miatt is nehéz idők járnak, gondold át jól a dolgot.

2022. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én az szeretnék lenni. Tudom hogy elég kaotikus most a helyzet engem mégis vonz ez a szakma.
2022. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is :)
2023. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4, 5: Majd meggyógyultok. Persze, ha tetszik, hogy egy rendőrcsizmás, rossz arcú maffiafőnök, meg az ő főnöke, stb permanensen veletek törli fel a padlót, hogy oktatói szabadság pontosan zéro.zéro, hogy a béretekből (ami, miután kiegészítették, úgy nettó 210 000 forint, ha pályakezdők vagytok, de még egy 40 - es kollégátok is csak kb 250 nettót kap) el lehet dönteni, hogy esztek vagy laktok vagy esetleg egy jó gazdag családtag finanszírozza a hobbitokat (mert a tanítás gyönyörű hobbi, csak, ugye, qrva drága)....szóval, ha ez és még egy rakat rákfenéje az oktatásnak számotokra ok, akkor csak hajrá!


Igaz, azt nem írtátok, melyik országban tanítanátok (vagy már eleve ott végeznétek az egyetemet), így ki kell kötnöm, hogy amit írtam, az a magyarországi peremfeltétetek esetén valid.

2023. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!