Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szánalmas vagyok?

Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves vagyok és nem dohányzom és nem iszom.

A haverjaim mondták.



2023. jan. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Már az is szánalmas hogy még 20 se vagy.
2023. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Anonymuska ***** válasza:
100%
Nyílván nem. Te ilyen típus vagy, akik ezt mondják azok valószínű hogy csak bratyiskodtak vagy irónizáltak r-go csak haverkodni próbáltak veled és nem gondolták komolyan. Ha nem és ezzel zaklatnak akkor sürgősen keress új haverokat. A cigire rászokni, narkózni és piálni nem jó dolog és ezt ők is tudják pontosan csak nem akarják neked el mondani. Lehet hogy nagyszájuskodni akarnak neked mert pontosan tudják hogy amit csinálnak az nagyon rosz, ezért irónikus módon azzal vágnak fel ami valójában rosz dolog. Mivel nem tudnak mivel dicsekedni ezért a szemedbe vágják hogy amit csinálnak az nagyon menő holott ennek a szöged ellentetje. Ne szokj rá ezekre csak a "barátaid" kedvéért, ha valaki meg akar téged változtatni (és nem a jó irányba) akkor az nem barátság hanem megszállás vagy irányítás. Na te kis okos, elolvastad amit írtam 😉😁
2023. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a baráti köröd..olyanokat kellene keresned akik elfogadnak
2023. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
igen ilyrn korodra mar alkoholistának kellene lenned
2023. jan. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
nem
2023. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Anonymuska ***** válasza:
#5 nem kéne mégegy akesz. Van belőlük elég bőven 😢
2023. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas.A szánalmas a haverjaid viselkedése.
2023. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak poénkodtak. A mi társaságunkba is direkt ezen megy a téma, mert könynebb elviccelni az egészet, meg "túltolni", mint szembe nézni az igazsággal, hogy igen lecsúsztunk...
2023. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!