Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is volt ilyen helyzetben?

Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehát a tesómmal közös szobánk van és a barátja szinte a hét minden napján itt van nálunk. Semmit nem tudok így csinálni miattuk. Sem takarítani, sem délután mondjuk miután haza értem egy kicsit pihenni. Sokszor ha tudom hogy ott lesz nálunk kedvem sincs haza jönni. Folyamatosan kényelmetlenül érzem magam. A nappaliba vagyok kénytelen kiülni állandóan. Így ugye semmi magánszférám nincsen pedig azért néha egy-egy nehezebb nap után örülnék ha egy kicsit eltudnék vonulni magamnak, de erre semmi lehetőségem sincsen.

#Tesómbarátja
2023. jan. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fingjál folyamatosan, akkor ők mennek ki.
2023. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha szórakoztathatnák magukat a haverja házában is. Beszélj a felnőttekkel.
2023. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Beszéljétek meg. Osszátok be a hetet, hogy ki mikor lehet a szobában. Igen, én is voltam ilyen helyzetben. Volt, hogy benyitottam, amikor dugtak a tesómék. Nem volt szép látvány, még vacsizni sem volt kedvem aznap. Inkább el is költöztem.
2023. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!