Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fog újra értesíteni a Magyar...

Fog újra értesíteni a Magyar Posta sms-ben vagy e-mailben a rendelésemről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Két hete rendeltem egy terméket. Vasárnap este 8-kor jött sms, hogy a nemzetközi küldemény vámkezelve lett. Megadták a nyomkövetőt és a kódot. Még a honlapjuk címét is.

Bár számoltam, hogy fizetni kell a vámért, de az üzenetben nem bíztam, mert elég sok volt a visszaélés a postával kapcsolatban. Töröltem is.

Csak utólag jöttem rá, hogy meg kellett volna néznem külföldi oldalon a korábbi nyomkövetőmet. Valóban vámkezelték és új nyomkövetőt kaptam. Tehát nagy butaságot csináltam, mert a kódot elfelejtettem. Így nem tudom elintézni az online fizetést.


Van lehetőség arra, hogy újra értesítsenek sms-ben? E-mailt még nem kaptam.


Köszönöm, ha segítetek



2023. jan. 22. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!