Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen LL könyveket ajánlotok?

Milyen LL könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mert olvastam már az SzJG-t és a Bexit is, de nem igazán tudom hogy a sok közül mi következzen. Inkább olvassam az IOV-ot és utána következzenek az egyrészesek(pl. Akkor szakítsunk, Mindig karácsony)?

És légyszi indokoljátok is meg, hogy miért azt, és hogy neked mennyire tetszett (?/5). Előre is köszi mindenkinek a segítséget!



2023. febr. 3. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyrészesek közül a Random és a Mindig karácsony a kedvencek. Az utóbbit (ahogy az Akkor szakítsunk-at is ajánlom az ünnepekre)

Szerintem az IOV közé ékelj be valamit, hogy elkülönüljön a kettő. Nekem egyébként sokakkal ellentétben az IOV sorozatok közül egy picit jobban tetszett az első :)

2023. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Ui: hamarosan várható egy egyrészes Leiner Laura könyv
2023. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem a Bábellel(5/5) folytasd, mert szerintem nyáron nagyon jó vibe-a van, és még vicces is sok helyen.
2023. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes jó.Nekem kiemelkedően a SZJG, IOV, Bexi, Mindig Karácsony
2023. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
SzJG
2023. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!