Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki hogy vele...

Hogy derítsem ki hogy vele írok e vagy egy csalóval?

Figyelt kérdés
Egy török színészről lesz most szó írok vele emailen a Google Chaten de nem vagyok benne biztos hogy valójában ő az e vagy csak egy csaló aki az ő nevében küld nekem üzneteket megkértem kövessen engem az Instagramon az volt a válasza hogy: Ki tudja mit mond a közvélemény vagy a paparazzik akik történeteket alkotnak és figyelik az életét egyszerű életet szeretne élni és sajnálja hogy az Instagram oldalát a menedzsere kezeli szóval nem akar bekövetni engem
2023. febr. 9. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben hagynám. E-mailezgetni bárkivel tudsz, és már most tereli a témát ha a hitelességről van szó. Egy fényképet kérhettél volna valamilyen hiteles időbélyegzős bizonyítékkal, ami nem csak a netről lett letöltve és odaszerkesztve, hanem a kérés után készült. De szinte biztos, hogy csak valaki szórakozik veled.
2023. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye te sem gondolod komolyan.... Csaló lesz az.
2023. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Kérj személyes találkozót. Ha kitér, akkor csaló.
2023. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle volt már Szlovákiában? Az volt a válasza nem így kiderült számomra hogy az az ember akivel írok csak egy csaló mivel az a török színész valójában volt Szlovákiában már
2023. febr. 9. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Videochat?
2023. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Instán is lehet követés nélkül igénybe venni az írást, videohívást.


No és létezik fb, discord... Stb alkalmazás is erre...


Csak kifogás.


Arról nem is beszélve új profilt is 2 perc létrehozni, másikról is írhatna ha akarna.


Nálam alap, hogy hiszek ha látom, s az is, hogy ha valaki tényleg akar valakit ilyen aró dolgok nem okoznak nehézségeket.


Mindenkit megkértem nyomja be a kamerát, különben nem írok soha többet vissza.


Volt dolgom keleti hírességgel, nem okozott gondot számára, hogy lássuk egymást és igazolja, nem hazug/csaló.

Egyikük mondta is, rosszúl érezte magát, hogy vádaskodtam, de megérti, ezért mielőbb megmutatta magát.


Azóta komolyabbak a levelezések/chat stb.

1x sikerült találkoznunk 1 hétre, de munkánk kötöttségei miatt nem tudtunk azóta összehozni talit.


Az enyémet kezdtem átformálni, hogy rugalmasabb legyek és bárhonnan tudjak alkotni, persze ez se megy egyik napról a másikra. Támogat és informálódik, náluk mit hogyan papíroznak le (terveimnek megfelelően) stb ha kimegyek gördülékenyebb legyen minden.


Aki akar valamit, valakit az megdja.


Egyre több a más-más országból származók házassága is.


Több esküvőre vállaltam beugró pincér szerepet a hétvégéken.

70%-a több nemzetiségből állt.


Volt olyan esküvő ahol 6 országból származott a csapat. :)

2023. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!