Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz, ha valaki embergyűlölő?

Rossz, ha valaki embergyűlölő?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Mást nem biztos, hogy érdekel. Ő pedig idővel tönkremegy a folytonos gyűlölködéstől. Úgyhogy szerintem neki rossz.
2023. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Mi az hogy rossz? Mi az hogy embergyűlölő?

Amíg csak magadban gyűlölködsz, magánügy.

Ha meg nyilvánosan, aktívan gyűlölködsz, nagyon hamar beverik az orrodat, vagy sittre kerülsz.

Hogy ez rossz-e? Kinek?

Én leszarom.

A társadalomnak nyilván rossz, mert eggyel több sittest kell eltartani.

Anyádnak is rossz, mert szégyelli magát miattad.

2023. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Gyűlölködni felesleges, az más, hogy nem kívánsz mindenkit magad köré.


Megoldás: olyan helyre költözöl, ahol kevesebb van.


Pl mező közepe, erdő közepe, hegyvidék stb.


Jómagam a butácskákat és az idegesítő személyeket nem kedvelem, ám ez se egyenlő az utálattal, gyűlölettel.

No és a nyomulós, túl kíváncsi embereket kerülöm még.

2023. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
65%
A lehető legrosszabb. Kerüli az embert, ugyanakkor pontosan ettől állandó stresszben él. Ennek az oka a múltban, az őskorban gyökerezik. Akkoriban akit kivertek a hordából, halálra volt ítélve, mert egymagában képtelen volt megbirkózni a rá leselkedő veszélyektől. Ez az atavisztikus ösztön ma is ugyanúgy munkál a tudatalattinkban. És aki stresszben tölti a napjait, nagyon hamar mentális és fizikai betegségek sorával találja magát szemben.
2023. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rossz. Sokáig én is az voltam és rengeteg negatív dolog társult mellé. Eléggé nagy stressz társult mellé, amit a gyűlölet váltott ki. Onnantól még pl szomszédnak sem köszöntem, mert úgy éreztem, nem érdemli meg.

Végül is másokra is kihatással van, mert így le fognak nézni az ismeretlenek is. Persze nekem ez már a múlté.

2023. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!