Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol rontottam el már nagykorú...

Hol rontottam el már nagykorú fiam nevelését ha embergyűlölővé lett?

Figyelt kérdés

Nincs se baráta se batárnője, szabad idejében itthol van és filmeket néz. Mikor próbáltam erről vele beszélni hogy ez nem biztos hogy jó közölte hogy neki aztán senki nem kell, őt hadja békén mindenki, barátság meg úgyse létezik az csak az emberek kihasználása meg neki nem kell nő aki szétterrorizálja meg mindenbe bele szól meg neki úgyse lesz családja és nem fog fattyokat nevelni akik majd úgyis lelépnek 18 évesen.


Majdnem lefordultam a székről és azóta folyamatosan azon jár az eszem hol rontottam el


2022. szept. 30. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Sehol, a környeze rontotta el.
2022. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Szomorú, hogy így látja az életet,de az igaz,hogy a barátságról és a feleségről amit vall, azt saját káromon ,de szó szerint igaznak tartom.

Borzalmas volt a házasságom, barátaim pedig kihasználtak és eltűntek.

Ahogy a lányom is,igaz,nem 18 évesen.

2022. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell magadat okolni,ez a viselkedés magátol jön vagy valami történhetett vele,nem történt a családban olyan esemény vagy nem piszkálták e vagy Vol egyáltalán barátja,beszéljen vele az apja is hátha segít,ki tartást
2022. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
2*nagyon sajnálom,jobb már?
2022. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát, érdekes mintát láthatott, ha szerinte egy nő csak szétterrorizálná...

De nem valószínűbb magyarázat, hogy csupán "savanyú a szőlő" alapon utólag kimagyarázza a kudarcait a magánéletében. Még bőven kinőheti.

2022. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Fogd fel úgy, hogy eddig nem rontottad el csak ezután többet kell javítanod rajta.
2022. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem anyu ilyennel jönne én is ezt mondanám. Inkább szervezz vmi izgi programot! Az többet érne ...
2022. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottad el. Talan o maga sem rossz, csak introvertalt, es talan maskepp latja a dolgokat. Es valahol igaza is van. En is kerultem mar ilyen szintre, de mindig sikerult kicsit tullepni ezen.
2022. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Majd megváltozik ha meg akar és nem jo neki így.
2022. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Sehol. Egy feje tetejére állt világban az a normális, ha valaki gyűlöli a többséget.


Én is ilyen vagyok, bár vannak barátaim akik hasonló felfogásúak, szóval ritka a jó barátság, de azért van.


A nők meg undorítóan tudnak viselkedni, úgyhogy ezt is maximálisan megértem, a jó nő még ritkább mint a jó barát.

2022. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!