Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát meg próbálom rövidre fogni

Tehát sajnos nem abba az iskolába kerültem ahova akartam de sajnos erőltetés miatt kénytelen volt elvállalni mert nem maradhattam hely nélkül

és közben próbáltam esélyt adni na hátha megszerettem ezt a szakot de sajnos nem és még mindig ugyanaz az álmom.Csak most itt ismerem a tanárokat meg már tudom hogy ki kicsoda

meg már úgyis megszoktam de viszont jó barátaim is vannak de félek ha új helyre megyek ahova akartam is lesznek rossz emberek meg félek hogy nem sikerül az átvételi és nem engem vesznek fel mert tavaly óta néha fáj meg egyszer szabadult még csak tavaly októberben szabadult fel hely a mateknél még bukásnál vagyok jelenleg de beszéltünk a tanárral és ha betartok egy pár dolgot akkor nem lesz bukás és pótviszga a vége

Hát bocsánat hogy hosszú lett

de nem szeretnék sértő bántó vagy csak kötekedő válaszokat de azért a jókat előre is köszönöm



2023. febr. 20. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos annyira zavaros, hogy nem lehet kibogozni, mi a kérdés.
2023. febr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudom hogy változassak e iskolát mert a tanárokat is az embereket is tudom hogy milyenek és jó barataim is vannak de viszont én odaszerettem volna menni és félek hogy ott nem fogadnak be és ők már egy éve vannak ott meg újként nekem
2023. febr. 21. 06:56
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 3 iskolám volt, és még, csak ált. isk. 6.- os vagyok. Mindegyik iskolában, szereztem nagyon jó barátokat. Ha az itteni barátaid igaziak, megértik, hogy az álmodat akarod követni. (Illetve attól függ mi az álmod)
2023. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen törtenelém tanár de félek hogy nem tudok ott beszokni már egy összeszokott közösségbe
2023. febr. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!