Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rettegek a mostani...

Nagyon rettegek a mostani helyzetben mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok .Sajnos az utobbi idoben parszor ki kelett mozduljak nyilvan terhesgobdozas celjabol illetve egyszer a mellettunk levo kisboltba.Viszont annyira fajt a fogam 1 betig hogy 2 napja a szentkiralyiba kihuztak .Es most elegge felek hogy elkaptam valoszinu😥
2020. ápr. 16. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Minek kell rettegni???? Banyek.
2020. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ismerostol megkaptam ma hogy ha elkapom szinte biztos hogy vegzetes ,mivel a terhesseg magas kockazat
2020. ápr. 16. 21:32
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pont a nőgyógyászom rakta ki tegnap az Ő kórházuk szakmai véleményét ezzel kapcsolatban, és azt írták, hogy bár kevés az eddigi tapasztalat, de egészséges terhesség esetén a korona vírus tünetmentesen vagy közepesen súlyos tünetekkel jelentkezik, de a magzatra ez egyáltalán nincsen hatással. Tehát én nem félek (23 hetes vagyok), és szerintem nem is kell ennyire félni tőle. A stressz rosszabb, szerintem.
2020. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen en is olvastam es viszonylag nyugodt voltam de miutan megkaptam ezt elegge felek ,mivel itthon raadasul a 2 eves kislanyom is .De bizakodok hogy nem.lesz gobs ,fiatal vagyok.Annyi a problema a terhessegemmel hogy negativ a vercsoportom es lett minimalis ellenanyagom de a fogadott dokimat ez annyira nem.erdekli.😔
2020. ápr. 16. 21:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
3 évessel vagyok itthon, 37 hetes terhes vagyok és nálam is találtak ellenanyagot a véremben. Budapestre járok kontrollra, sok kismama van, és majd szülni is ott fogok. Hetente megyek, mégsem azon kattogok, hogy úristen, elkaptam. Ennyire negatívan azért ne fogd fel, a stressz nagyon nem tesz jót, se neked, se a babának. Ennyi erővel annyi mást is elkaphatsz még, ami gondot okozhat. Arra figyelj, hogy mindent megtegyél magatokért, amit tudsz és a többit bízd az orvosra.
2020. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Elég sok olyan beszámoló volt, hogy koronás kismama szült és a baba vagy el se kapta, vagy nem lett semmi baja. Ellenben en egyet se olvastam sehol, hogy kismama halt volna meg. Pedig legyél benne holt biztos, hogy a bulvár azonnal lecsapott volna rá... ne aggódj, nem lesz semmi baj! Ha elkapod, szépen meggyógyulsz. De nem törvényszerű, hogy mindenki elkapja. Meg a legdurvább vírusokat sem kapja el minden egyes ember. És azért ez nem egy ebola. Bár tény, hogy alattomos kis nyomi, de fel a fejjel. Annak az okosnak meg aki ilyennel riogat egy kismamát üzenem, hogy dugja fel magának a tudja mit a tudja hova. Milyen emberek vannak már?!
2020. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Mit kaptal el? Mert azt sehol nem irod
2020. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
#6-os: pedig az Indexen azt hiszem pont tegnap volt cikk, hogy Angliában meghalt egy kismama aki ápolónő volt, de a kisbabája megmaradt és jól van. Bár tök nonszensz koronavírus idején ápolónőként dolgozni. 😑 ennyire ne legyünk már áldozathozók. Persze most szent a nő, de mivel lesz jobb a gyereknek anya nélkül indítani az életét?
2020. ápr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Hogy lehet fiatalon eljutni addig, hogy ki kelljen húzni egy fogat?
2020. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!