Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy mindenki...

Miért érzem azt, hogy mindenki ellenem van?

Figyelt kérdés
Azt érzem senki sem ért velem egyet ha mondják is, hogy egyet értenek akkor látom, hogy nem így van. Érzem senki sem szeret még itthon sem. Szinte mindennap a barátaimmal vagyok de azt érzem mintha nem akarnának a társaságomba lenni. Beletörődtem abba is, hogy komoly kapcsolatom se lesz és barátnőm sem a múltam miatt.. amit meg is bántam, hogy tettem vettem a lányokat és elég kicsi városba élek ahol ismer mindenki mindenkit. Mindig azt mondják tévedek ha így gondolom hogy a barátaim nem akarnak a társaságomba lenni vagy ha mindig azt mondom nem lesz már komoly kapcsolatom de nekem a megérzéseim soha nem csaltak és jó ember felismerő vagyok és veszek észre dolgokat és reakciókat. Annyi a bűnöm, hogy nagyon agresszív tudok lenni és hamar be hisztizek vagy ha nem tetszik valami vagy idegesít akkor azt el mondom elég nyersen. Próbálok ezeken változtatni nap mint nap mert elég rossz a természetem de van amikor sikerül és van amikor nem.
2023. márc. 26. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert egy arrogáns, agresszív paréj vagy.
2023. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben 🙂
2023. márc. 26. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess el egy pszichológussal ezzel kapcsolatban, sokat segíthet.
2023. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magamon szeretnék segíteni
2023. márc. 26. 12:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis ezzel tudom segítenék magamon is de önerőből akarom megcsinálni
2023. márc. 26. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Önerőből nem fogod tudni megcsinálni, fontos dolog az, hogy belásd, hogy segítségre van szükséged. Psziclhológushoz nem a gyogyósok meg a komplett idióták járnak, hanem olyanok, akiknek ehhez hasonló problémájuk akadt. Sokkal jobban fogod magad érezni egy beszélgetés után, és a pszichológus is tudni fogja, hogy innentől kezdve mi az irány, hogyan tud rajtad segíteni.
2023. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg saját magad ellensége vagy, nem fogsz tudni magadon segíteni. Pszichológus nem rossz ötlet, nem értem miért gondolja ördögtől valónak mindenki. Az írásod tipikus példája annak hogy önkéntesen áldozat szerepbe akar valaki kerülni, ott nincs rajta a felelősség. A környezeted érzi a feszültséget és a keserűséget rajtad, ezért tartanak távolságot. Ha elhiszed hogy ennyit érdemelsz, ezt is fogod bevonzani. Ebből a gödörből nehéz kijönni, ezért ajánlják a szakembert. Lehet kevés alkalom is elég ahhoz, hogy elindulj egy úton.
2023. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!