Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet erre mondani.?Gyerme...

Mit lehet erre mondani.?Gyermektelen, egyedülálló nőként megint megkaptam egy ismerősömtől, a "ki fog Neked egy pohár vizet adni" után, hogy a "kutyák fognak majd megenni, mire rám találnak, ha meghalok " Már nem tudok ezekre mit mondani. 54/N

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ismerőseid vannak...
2023. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ott hagyni az ilyen idiótát, hosszú távon meg leépíteni. Esetleg visszakérdezni, hogy hány olyan ismerőse van, akire a gyereke nem is rúgja rá az ajtót.
2023. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában azoktól hallani ilyet, akinek fos házassága van. Akié boldog, az nem foglalkozik ennyire a mások életével. Inkább sajnálom az ilyen piszkálódókat.
2023. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Fosd tarkón, aztán ennyi!
2023. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
100%
Bemegyek az otthonba.
2023. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal sokkal előrébb lennék, ha lenne gyerekem aki elköltözött külföldre, vagy esetleg fent dolgozna az űrállomáson mert ott találta meg a számításait és én nem olyan anya lennék aki érzelmi zsarolással, rosszindulattal, manipulálással korlátoznám a gyerekem. Tehát elképzelhető, hogy ha lenne gyerekem, akkor is benne van a pakliban, hogy egyedül halok meg. Egyébként meg itt vagy te, hogy rám találhass mielőtt a kutyák megesznek.
2023. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#2, na jó, az azért nevelés kérdése, hogy "rárúgja-e" az ajtót, vagy sem... 🤦
2023. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket általában a sors kárpotolja majd azért, hogy másokat ilyenekkel bántottak. Általában ők azok, akik az otthonban sírnak majd, hogy nem látogatja őket a cgyerekük, unokájuk és csak az örökségük kell neki. Eleve szomorú hogy valaki ezért vállal gyereket, hogy időskorában legyen, aki ápolja. Sokan fognak majd koppanni, mert manapság mindenkinek meg van már a maga élete, egyre ritkulnak a családi eseményei a mai világban.
2023. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem is feltétlenül neveléstől függ, pl a családban is volt, aki 2 gyereket tisztességesen felnevelt, sok mindent hagyott rájuk. Az első alkalommal vitték is az otthonba, mikor magatehetetlenül beteg lett és ritkán néztek felé.
2023. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hát ez nem szép tőle. Én pl szeretnék gyereket és már 30 éves vagyok. De nem tehetek róla H nem találok senkit akivel tervezhetnek. Egyszer már pórul jártam sajnos ezért nehéz megint.
2023. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!