Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden tizenéves fiú ilyen??

Minden tizenéves fiú ilyen??

Figyelt kérdés
A fiú osztálytársaim állandóan perverzkednek állandóan csak arról tudnak beszélni, direkt elöttem hogy kinek mekkora. Továbbá egy csomó fiú rámnyomul más osztályokból. Mindegyik ilyen?

2023. máj. 9. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki,hogy ilyenek. Ha nem nyomulnának rád, akkor mi lenne?
2023. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ja, a hormonok akkor vannak az egekben. Pár év és jobb lesz, addig tarts ki.
2023. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha te is fiú vagy akkor részvétem :D
2023. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez a normális
2023. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos sok fiatal között "normális" megszokott jelenség, mert még nem tudják a határokat, éretlenek, de a hormonok meg tombolnak bennük.


Ritka a kivételes fiatal, aki tudja helyén kezelni a témát és normálisan viselkedik is. Észtől, neveltetéstől, legfőképpen személyiségtől függ, ki hogyan kezeli.


Az én régi baráti köröm ben tizenévesen mindenki normálisan tudta kezelni, de nem is voltam hajlandó tirpákokkal, farokméregetőkkel, harsány emberekkel szóba állni.

Pl az említett viselkedésű osztálytársakat ignoráltam, ott hagytam stb. Osztálykirándulásokra 9. osztálytól nem voltam hajlandó elmenni. Nekem túl vulgáris volt a közeg. A 2-4 kivétellel pedig saját programot csináltunk, míg a többiek vergődtek valahol részegen, egymást dugva "osztálykirándulás " címszó alatt.


Dokimnak őszintén elmondtam, kellene a papír az adott hétre, mert nem akartam ilyenekkel együtt lenni.


Vannak olyan fiúk, akiknek mindegy, csak valaki érjen már hozzá a nudlijukhoz és bárkit megkörnyékeznek, kanos állat módra.


Nyugi felnőtt korban is vannak ilyenek, csak kicsit kevesebben. Szokj hozzá. Offold vagy ignoráld.


Keresd a magadnak való társaságot, embereket.

2023. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!