Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félelem a munkától?

Félelem a munkától?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy nagyon lelkis személyiség vagyok sok rossz trauma élt az életemben. Tudtok segíteni tanácsokkal hogy hogy álljak hozzá hogy az én gyönge lelkem is erősen álljon hozzá? 22L köszönöm a választ és kérlek olyanok írjanak akik tényleg tudnak segíteni.

2023. máj. 11. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ért, bocsánat a telefon kijavította a szót, és most olvasom van szó ismétlés is.
2023. máj. 11. 15:28
 2/5 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz muszályból mindenféle kuli munkát végezni amire úgy mész be hogy bárcsak kirúgnának, akkor jobb ha befejezed ezt a minka kerülést. Természetesen velem az élen.
2023. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Kérdésem az: pontosan milyen tényezőktől félsz?


Alapon mindenki valahol el kell, hogy kezdje.

Az emberekben is ösztön alapú az, ha valami idegen, attól félnek.

Felül kell kerekedni józan ésszel:


Mitől félsz?


Nem sikerül elsőre? - no para, sok olyan dolog van és sok olyan ember is, akiknek nem megy elsőre, sőt első pár alkalommal a dolgok.


Emberek? Miért?


Megfelelési kényszer feléjük?


Vagy csak introvertált vagy és nem neked való a nagy létszámú hely?


Kollegák? - fogd fel úgy, mint a suliban az osztálytársakat, akikkel egy légtérbe/közösségbe vagytok dobva. Lehetsz rendes velük, de nem kötelező baráti zónába beengedni mindenkit. Csak ismerősök, mint X-Y néni a kisboltban. Rendes vagy vele, köszönsz stb., de nem több.


Vélemény? - mindenkinek van. Neked is, másoknak is.


Viselkedés? - mindenki önmagát képviseli tettekben, szavakban.


Szóval tedd oda magad, ha meló van Önmagadért. Hiszen munkádért cserébe kapod a pénzt.

Valamit valamiért.


Gyengének tartod magad? - adott közegek megerősítenek, főleg ahogy fokozatosan önállósodsz.


Tudnék mesélni kemény eseteket, mégis győztesen jöttem ki belőlük.

Voltak visszanyaló fagylaltok azok számára, akik nem szép dolgokat tettek.


Ezen személyek mai napig ugyan ott nyomják a melót.


A lényeg: startolj, lépj, fejlődj és mindig keresd a jobb lehetőségeket. Hiszen Önmagadért teszed mindezt. ^^


Idővel kialakul minden. Csak tudnod kell mikre vágysz és önmagadból miket hozhatsz ki.


((Úgy volt szünetet tartok és keresek pár real félelem témákat neten munkámhoz, erre itt kötöttem ki.))


Ha túl stresszes vagy, lazulj egy jó reggeli fürdőzésben, igyál egy kis bambusz teát. Ha nagyon para vagy, akkor valeriána (macskagyökér) bogyó, mert önmagában nagyon büdös a növény.

Ha erősebb relax kell ideiglenesen, akkor minőségi CBD olajból pár csepp nyelved alá, majd szájban eloszlatva.

Határidők előtt szoktam pár cseppet bekapni, megszűnik a test/mellkas feszülés és tudok tovább haladni. Vagy ha tömegbe kell mennem eseményekre olykor. Bedarálom a mondandómat aztán megyek kialudni magam az autóba.


Introvertáltak hátránya: a tömeg leszív.

2023. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem szeretnék "erős" lenni,kényelmesebb,ha önmagam adom. hajléktalan vagyok, nekem semmi sem számít.
2023. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy erős félelmem a munkahelyemtől.

Lehetne a munkahely neve végső állomás vagy...aki itt belép hagyj fel minden reménnyel


Egyik hónapban két munkatársam is meghalt munka közben.

Az egyik közepkorú ember massziv alkoholista volt,a kollégáim jószándekból szóltak neki,hogy ma kivételesen legyen józan,ne igyon alkoholt, mert szondáztatni fognak.


Be is tartotta nem ivott alkoholt aznap,aztán annyira alkohol elvonási tünete lehetett,hogy elájult,olyan rosszul ütötte be a fejét hogy meghalt.


Másik egy idősebb 70 körüli nyugdíj mellett részmunkaidőben dolgozó kolléga volt,ő csak szimplán elaludt munka közben az asztalon, és nem ébredt fel utána.


És ez mind egy hónap leforgása alatt.

Szóval most új munkahelyet keresek.

2023. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!