Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elkeveredett a postán a...

Ha elkeveredett a postán a levél, de nem ajánlottan adtam fel, utána lehet nézni hogy mely útvonalon haladhatott a megadott a cím felé?

Figyelt kérdés
Sziaaztok! Sajnos május 5.-én feladtam München melletti kisvárosba egy levelet, okmányok, útlevél, stb. volt benne, viszont nem ajánlottan adtam fel, mert nem tudták volna akkor átvenni, viszont én azt nem tudtam, hogy ajánlottan legalább lett volna egy azonosítója a küldeménynek. A lényeg, hogy van rá esély, hogy előkerüljön a levél? A cím tuti helyesen volt megadva, nincs rá mód, hogy utána járjanak melyik postára/raktárakba vagy mikbe érkezhetett be? Nincs valamilyen “útvonal” megadva egy adott cím után a küldeményekhez?

#posta #külföld #keveredés #Nem ajánlott levél #Hülyevoltamhogysimalevélkéntadtamfel #Ráb*sztam
2023. máj. 15. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem követhetö a levél. De értelmes ember fontos dolgokat ajánlottan ad fel. (Lehet postaládába is kérni, nem kell senkinek személyesen átvenni.)
2023. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlott = regisztrált a rendszerben. Ha nem az, nincs mi alapján visszakövetni. 5-6 munkanap telt "még" csak el, ebben bízhatsz még.
2023. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem tavaly májusban adtad fel akkor még nincs miért aggódni. A Magyar Posta nagyon lassan dolgozza fel a nemzetközi leveleket a kicserélőben, van hogy két hetet is állnak ott, valószínűleg ott van még.
2023. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Reménykedem, hogy megérkezik még
2023. máj. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!