Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek az egyetemtől, más is...

Félek az egyetemtől, más is volt így?

Figyelt kérdés
Mi volt utána? Később pozitív, vagy negatív csalódás ért?

2023. máj. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pozítivan csalódatam.

A társaság nagyon jó volt, tanárok is rendesek, órarend is laza.

És a tanulás szempontjából annyi volt jó, hogy nem kellett naponta tanulni, hogy mikor lesz véletlenszerű dolgozatírás, hanem előre bejeletett időpontokban volt a számonkérés.

Annyi negatívum volt, hogy iszonyatosan sok tanagyagot kellett bemagolni.

2023. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden szak más.


Barántőm szociális munkásnak tanult és olyan laza volt az egyetem neki, hogy végig főállásban dolgozott a nappali tagozat mellett.


Neki szorgalmi időszakban szinte semmi nem volt, max 1-2 beadandó, ahol pár oldalt kellett írni. Vizsgaidőszakban meg a vizsga előtt 2-3 órát készült és átment ötössel. Tudni kell, hogy barátnőm nem zseni. Átlagos képességekkel rendelkezik. Ez a szak csak ilyen egyszerű.


Én pedig mérnökinfóra járok (már a végén vagyok) és nálunk első félévben rögtön ki esett a társaság 1/3 része és évről évre fogytak az emberek. A szorgalmi időszak sokkal nehezebb a vizsgaidőszaknál, de persze azok sem egyszerűek.


Az elmúlt 3 évben egyszer sem szilvesztereztem. Mindig január 1.-én 0:00-kor valamit éppen tanultam egy vizsgára készülve. Nekünk elég durva volt.

2023. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Negatív
2023. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pozitívan csalódtam
2023. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!