Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Világgá mennék. Legszivesebben...

Világgá mennék. Legszivesebben itthagynám a munkát, a sulit, a barátokat, itthagynék minden magam mögött. Mostanság ez van rajtam, és nagyon szívesen megtenném, de nem merem. Vélemény? :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tedd meg!!!!
2010. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megtenném tényleg nagyon!Ne higyjetek őrültnek nem vagyok,csak már régóta rajtam van ez az érzés.De félek a következményektől..
2010. okt. 11. 00:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok basszus!:O
2010. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát én is, főleg a kib.szott munkát utálom, de pár hét után éhen halnék, mert koldulni nem tudnék, lóvém meg nincs.
2010. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed nem bánnál meg semmit, tedd meg!!! :)

én megtenném, de valami mégis mindig ideköt..

2010. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nemlenne jövőm....mitcsinálnék a későbbiekben?

Én egyszer majd családot akarok,házat,kocsit,normális életet.De ha ezt megtenném,az utcán élném le az életem.

2010. okt. 11. 01:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát valahol a tudatalattimban én is gondoltam már rá, hogy eladom mindenem és elmegyek a pics*ba Afrikába a busmanokhoz, vagy mittomén...
2010. okt. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

olyanokba gondolok bele,hogy egy szigeten vagyok,ahol nemzavar senki,nem kell csinálnom semmit,de ha nem más,akkor csak egy kis időre eltünni mindenki elől,csak egy kicsire...

aki velem tartan irjon :DD de én ezt most tök komoylan gondolom...

2010. okt. 11. 01:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát választhatsz, folytatod a sivár életed amit egyáltalán nem érzel magadénak de közben kényelemben élsz. Vagy lépsz és elmész, azt csinálsz amit akarsz életedben először végre, de haza is mehetsz később, a következményekkel meg ráérsz akkor foglalkozni. Mondd, hogy elraboltak az ufók, rengetegen csinálták ezt.
2010. okt. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is tudok egy alternatívát. Profitálj a kalandvágyadból!

Ha már ilyen a beállítottságod, akkor használd ki. Gondold végig, hogy milyen életet akarsz és lépésről, lépésre valósítsd meg. Akkor nem egy éretlen hülyegyereknek fognak tartani, aki besokallt és hibát hibára halmozva egyik hülyeséget csinálja a másik után. Ha pl: elkezdesz nyelvet tanulni, van egy szakmád, akkor fél-egy év múlva simán nézelődhetsz, hogy külföldön elhelyezkedj. Ha kalandvágyó vagy, akkor mehetsz mittomén hajóra dolgozni vagy akármi.

Kimozdulsz, levegőváltozás, akár az önbecsülésedet is növeli egy saját erőből összehozott egzisztencia. Aztán valahány év alatt kicsit megszeded magad és visszatérsz. Addigra más emberként.


Merd megtenni, de megalapozottan és végiggondoltan tedd!

2010. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!