Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most van velem valami probléma...

Most van velem valami probléma vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a saját korombeli lányok iránt nem tudok érezni úgy nagyon semmit. ( Mert már így viselkednek mint a k*rvák). De viszont tőlem 3-4 évvel idősebb lányok viszont már sokkal szimpatikusabbak, és most nem azért, mert perverz vagyok. Csak érettebbek, illetve jobb társaságot nyújtanak.

+ Nem hülyeségből! Van olyan, hogy pont az ilyen lányok kirakják tiktok-ra, hogy mi az ideáljuk stb. Ami nagy része illik is rám, de azért mégiscsak 3 évvel fiatalabb vagyok.

És az a gondolat, hogy nem vagyok normális, nem hagy nyugodni😣



2020. ápr. 26. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennél normális? A kor nem számít!
2020. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mégsem mindegy, hogy 1 vagy 4 év a különbség, meg, ha az ember nem 18+, akkor ez még bonyolultabb
2020. ápr. 26. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 év az semmi. Ezen nem is értem mit problémázol. Közben a Madonna meg 27 éves sráccal jár, na látod, az a csávó nem izélt ezen ennyit. XD
2020. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De Madonna egy sztár, illetve gondolom Madonnának nem m kell az öreg kuki😂
2020. ápr. 26. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi. 3-4 év sosem idő.
2020. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

3-4 év igenis sok, ha a lány az idősebb. egy lány szereti biztonságban érezni magát, akár bevallja, akár nem, és ezt egy kicsivel idősebb férfi képes megadni.


DE. nyugi kérdező, mert mire 23-24 éves leszel, vagyis hivatalosan is férfikorba lépsz, addigra már a korodbeli lányok is felnőnek, és ugyanolyanok lesznek, mint akik ma még 3-4 évvel idősebbek nálad. Akkor jön majd el a te időd!


Az a te bajod, hogy túl komoly vagy a korodhoz képest, és korán értél. A korodban a fiúk többségét még csak a cicik izgatják, és kimondottan bosszantó, hogy mindig egy-egy idegesitő lány is tartozik hozzájuk. :D ;)

2020. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!