Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két hete felmondtam! tb...

Két hete felmondtam! tb kiskönyvet nem küldte a cég! enélkül jár nekem a munkanélküli segély ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkaügyiközpontban így is tudsz jelentkezni, sőt menj is el, hogy legyen folyamotos tb. ellátotságod.

A tb. kiskönyvet pedig beviszed később. Ilyen esetekben szoktak időt adni az iratok utólagos pótlására.

Az ellátás így a jelentkezésed napjától lesz majd.

2023. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem fogják vissza adni nekem a tb kiskönyvet ! Mert hívom őket és nem veszik fel a telefont!ma két hete hogy nem küldtek vissza !
2023. júl. 7. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Vissza fogják adni, valószínűleg megvárják az összes igazolást a Magyar Államkincstártól, ami időbe telhet.

Lehet akár 4 hét is, ettől függetlenül sürgetheted őket akár személyesen is.

A munkaügyibe feltétlenül menj el minél hamarabb.

Tudom felesleges útnak tűnik, de majd utólag pótolod a hiányzó papírokat.

2023. júl. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is jártam már így. Nekem csináltak egy új tb kiskönyvet. Aztán két hónap múlva megkaptam a régit is.
2023. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!