Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a karacsonyt? Ha...

Szereted a karacsonyt? Ha igen ird ide!

Figyelt kérdés
Ide mindent leirhatsz pl:kedvenc karacsonyi dal,kedvenc karacsonyi stori, kedvenc karacsonyi dal,recept stb..
2010. okt. 13. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2010. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon Szeretem a Karácsonyt!!!! A hangulatot, a családi kört, a barátokat, az ételeket, az illatokat, a zenéket, az ajándékozást , az előkészületeket. Mindent, ami az Ünneppel kapcsolatos!!!!
2010. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
az egész karácsony és karácsonyi hangulat szar.
2010. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
konkrétan utálom. fos az egész. az évben egynap mindenki szeresse egymás meg legyen béke, a többiben meg utálhatjuk egymást? naneee....
2010. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, de teljesen mindegy, az év minden napját szeretem. A kedvenc idevágó zeném pedig az Oh Tannenbaum, szigorúan így németül :)
2010. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a telet szeretem,a karácsonyt utálom! Az egy kupac szar, és én nem hiszek jézussban. Mese!
2010. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom!!!És a telet is!A korizást,a hógolyózást,szánkózást,a hóesést(főleg Karácsonykor),a szaloncukrot(kedvenc:Milka-joghurt)a karácsonyfa vásárlást,a díszítést,a jó filmeket Karácsonykor,(tudom nem ez a lényeg de azért imádom)az ajándékozást,na és főleg a téli szünetet!(nekünk most 3hét elsz :P)Meg szeretem a névnapomat(Karácsony elött),meg a barátnőm szülinapját,és a mamámét.:O Utolsónak:Nem hiszel Jézusban?!Úristen,na igen te nem a mennybe jutsz az biztos...(lehet neked ez is csak mese,de majd ha meghalsz akkor talán meglátod hogy igaz vagy nem)Amit nem szeretek:A lucskos havat!!:S Meg a téli tanulást...Mi Karácsonykor fogast szuktunk enni,meg ugye süti stb...Ja meg mi minden télen(nem pont Karácsony)lemegyünk az osztállyal korizni a Balcsirka(Balcsi mellett lakom)meg anyuékkal is és a barátnőimmel is.A kiedvenc dalom:Jingle Bells(Karácsonyi)
2010. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem! Amint eszembe jut, amit karácsonyról tudnék írni, írok!:)
2010. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!