Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megy valaki innen Leander...

Megy valaki innen Leander Killsre?

Figyelt kérdés

Augusztus 8-án Pécsen a Káptalan kertben lesz.

Na már most nem randiként gondolom vagy ilyesmi, fiúnak-lánynak egyformán örülnék, 23 éves anyuka vagyok és bár az élettársammal szar a viszonyunk, attól még van, na.

Nem szereti a bandát, rendesen el is rontaná a hangulatot, volt már ilyenre példa.

Barátaim nincsenek, de még hasonló érdeklődésű ismerőseim sem, akik eljönnének.

Ki szeretnék kicsit kapcsolódni, és olyan emberekkel lenni végre, akik szeretik azt, amit én.

Mondhatnám hogy megyek egyedül, de fogalmam nincs hol a helyszín, én meg már annak is örülök hogy itthon nem tévedek el.

Írhattok pivátban is, előre is köszönöm ha lesz jelentkező!



2023. júl. 11. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kicsit közelebb lenne Zalához, biztos, hogy mennék. Bár nem Leadner a kedvencem, de pár számukat kedvelem. És én is úgy vagyok, mint te, hogy nincsenek hasonló érdeklődésű barátaim, akikkel elmehetnék egy ilyen koncentre.

Hát ez van.

2023. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy azért, köszönöm ❤️
2023. júl. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!