Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elég gazdag vagyok vehetek...

Ha elég gazdag vagyok vehetek magamnak olyan temetést mint régen a fáraóknak volt?

Figyelt kérdés
Bebarzsamozás és miután szarkofágba helyeztek dobjanak már rám egy vakamirevaló piramist!

2023. júl. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem értem, hogy ha a fáraók olyan gazdagok voltak, miért nem csináltattak maguknak jó minőségű kofágot...
2023. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Még ha piramisféle temetést szeretnél az egypár évtized talán évszázad múlva elkopik..

Illetve elillan.


Eredeti piramisokat védelmezik illetve vigyázznak rá..


A te piramisodat meg nem foglalkoznak vele, mert az nem régimódi.. Meg fontos ember se vagy nekik..


Inkább jótékonysági célokra használd fel a pénzed. Max márványköves sírkő is bőven elég..

2023. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál, mert amit régen a mai emberhez képest "tudatlan" egyiptomiak felépítettek, a mai napig nem tudnál utánuk csinálni maximum csak úgy ha helikopterekkel hordanák a köveket. Akkor a munkásokat a "hit" vezérelte, Istennek vagy annak fiának képzelték a fáraókat ezért ingyen építették a piramist. Most minden technológiát bevetve a világ összes pénze sem lenne elég egy 150 méter magas piramis felhúzására. Mármint normális piramiséra, nem valami kínaira ami fröccsöntött 0,1 kilós műanyag kockákból áll.
2023. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell 150m magas. 25-30 méteres bőven megfeleln, negyed akkora kövekböl kirakva.
2023. júl. 13. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Temetkezz egy budapesti panel alá és akkor ott lesz fölötted egy 30 méteres épület.
2023. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából van az a pénz...
2023. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!