Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóval Aliexpress-ről rendelte...

Szóval Aliexpress-ről rendeltem egy airpods tisztítót saver shipping-el és szerencsére az országig eljutott viszont az utolsó eseménye már vagy 5-6 napja volt ami az volt hogy: "[HU] Arrived at local delivery center"?

Figyelt kérdés

Nekem ezzel semmi bajom nem lenni ha tudnám melyik posta/futárszolgálat hozza ki, és hogy mit és mennyit kell fizetnem rá vámnak. Annyit tudok hogy a magyar postán nincs róla info se a gls/ups/usps/bpos semmi.

A nyomkövetés száma ezzel kezdődik : ECSCCA


Valaki segítsen azzal hogy vajon mi hozza ki és hogy azt tudom e nyomonkövetni. És hogy mikorra várható az érkezése?



2023. júl. 26. 22:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!