Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az EuDiákok Iskolaszövetkezetn...

Az EuDiákok Iskolaszövetkezetnél van tagsági díj?

Figyelt kérdés

Olvastam a honlapjukon hogy egyszeri belépési díj 1000 Ft, de nem írják hogy van e tagsági díj, ezért azoktól kérdezném akik 25év alatt dolgoznak az EuDiákok-on keresztül,

A honlapjukon a Gyakori kérdések menüpont alatt,

"Mit vonatok le a béremből?" kérdéshez azt írták hogy levonják a tagsági díjat, ami egyszeri 1000 Ft, amit kilépéskor visszaadnak, (belépési díj),

És hogy levonják a bérből a 15% Szja-t, de ez teljesen értelmetlen, mivel 25év alatt Szja mentesség van, és 25év felett pedig nem lehet Iskolaszövetkezeten keresztül dolgozni, úgyhogy akkor a 15%-os Szja a tagsági?

Vagy miiii??

Létsz segítsetek, írjátok meg hogy hogy van ez,

Válaszokat előre köszönöm



2023. aug. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2023. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam nekik, úgy gondoltam hogy emberibb választ kapok az Iskolaszövetkezeten keresztül dolgozó Diáktársaimtól
2023. aug. 14. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Nem írtam nekik"


Akkor takarodó a levelezőkliensed felületére.

2023. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van, 1000ft ha jól tudom, +350ft balasetvédelmi biztosítás
2023. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először bennem is felmerült, még mikor először hallottam az iskolaszövetkezet fogalmáról, és én naivan azt hittem, hogy ezek valami kis állami támogatással működnek, meg az ilyen belépéskor fizetendő ezer forintokból.


Közben megtudtam, hogy ezek profitorientált vadkapitalisták, egyetlen céljuk, hogy minél több diákot bevonzzanak, mivel minden diák után külön fizet nekik a cég.


Utólag visszagondolva, nem is tudom hogy nem jöhettem rá még fiatalon, hogy ezek a közvetítők busásan meg vannak fizetve.


A kérdésedre válaszolva, nem nincs további tagsági díj. Téged kiszerveznek 1500 Ft-os órabérért pl. a McDonaldsba, majd a Meki, mint a vízdíjról vagy az áramdíjról, hó végén megkapja a számlát az Iskolaszövetkezettől, amit befizet. Az Isk.szöv. pedig leemeli a saját részét, a többit továbbutalja a diákoknak. A mekinek a suliszövetkezet miatt a diákok semmivel sem kerülnek több adminisztrációba, mint a fent említett rezsi befizetése, mindent az iskolaszövetkezet intéz, de ezért meg is kérik az árat

ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!