Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahelyen nem okoz gondot...

Munkahelyen nem okoz gondot neked a a nagywc-zés?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem igen

Huszon éves,nő vagyok

Tudom termeszetes,de megis kellemetlenul erzem magam,ha tehetem inkabb hazaig szoritom


2023. aug. 16. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Aztán egyszer bélcsavarodásod lesz... Vagy valami más.


Ha a "mások mit gondolnak" rész zavar, próbáld megoldani, hogy akkor mész ki, amikor mindenki lefoglalt saját dolgával.

2023. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De. Igaz, nekem a kiswc is gondot okoz. Amiért nálunk darabszám van, teljesen természetes, hogy az ember wc-re se megy, max. szünetben.

Nekem nagy eséllyel most fog megjönni a havi, szuper lesz csak szünetre korlátozni a cserét.

Igen, engem már ba*ztak le amiatt, hogy sokáig voltam wc-n, vagyis oda elmenni vagy 3 perc, visszafele ugyanennyi.

Bemegyek, már fáj a húgyhólyagom,nem tudom eldönteni, hogy az idegtől, vagy azért, mert kiswc kell. Itthon semmi gond a húgyhólyaggal, nincs fájdalom vagy aféle.


Nagywc az itthon szokott lenni, szerencsére. Bent a munkahelyen már wc-re se merek elmenni,mert tudom, jön a leb*zás, amiért nem szünetben intéztem el.

2023. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem, ugyanis külön vécé van, amibe kizárólag én járok és a takarító, amikor reggel kitakarítja. Zárható, mosdóval felszerelve.
2023. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
sajnos a dolgozók zöme elég nehezen jut tiszta, zárható, működő(öblíthető) WC-hez...pláne aki a reggeli kávé után marhanagyot szarik, ami le sem megy...a reggeli ürítés sok helyen igazán izgalmas...volt olyan kollégám, aki még egy vödör vizet is vitt magával, lehúzáskor még azt is ráöntötte...soha nem maradt utána semmi....a takarítónők még szerették is.
2023. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot, viszont a kollegák szellőztettek egy hétig is utánam..
2023. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kell, hát kell. Meg szoktam várni, míg üres az öltöző. Gyorsan lehúzom a terméket, így kevésbé büdös. Aztán a papírt külön.
2023. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 férfival dolgozom együtt és hál istennek vagyunk úgy,hogy előtte szólunk egymásnak,hogy most 20 percig ne menjünk a mosdóba egymást követően. Velem poénkodnak,hogy én utánam 1 óráig kell szellőztetni
2023. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez mind semmi! nálunk B.G figyeli ki hányszor hány percig megy! ő a főnök kedvence! állítom meló után jelenti, ki hányszor! ugyanis ő nyit, ő zár! mindenkiről mindent tud! a főnök lyuk sógora, ezt büszkén kijelentette!
2023. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!