Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal?

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Unom az egész életem folyton hiányérzetem van úgy érzem kevés az élet számomra,folyton úgy érzem alkotnék vagy véghez vinnék valamit de nem tudom mit. Céltalan az életem valószínű sok tévhittel.

2023. aug. 19. 02:50
 1/6 anonim válasza:
31%
Keresd Jézust. Ő majd felfedi előtted, hogy miért lettél teremtve.
2023. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

Sokan vannak így,és sokan vannak úgy is hogy egyik nap szuper minden,másik nap meg mintha egy úthenger ment volna át rajtuk és depressziósnak érzik magukat.

Először is,fel a fejjel.

Másodszor pedig,keress egy olyan hobbit ami foglalkoztat,alkoss,legyél kreatív..ez mindig segít az elmén.

Ne érezd magad elveszve,hisz nem vagy..csak kell egy kis lökés ami elindít.

2023. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is azt vallottam, hogy alapvetően mindannyian teremtésre születünk. Engem a nyavaja megesz, ha huzamosabb ideig nem tudok valami olyasmi alkotó dologgal foglalkozni, ami érdekel.

Ha az ember egy karót kihegyez, az is alkotás. Én programozok és weboldalakat készítek, és nagyon kielégítő érzés az, mikor egy programot vagy weboldalt több napi, heti vagy havi órával elkészítek, és gyönyörű szépen teszi a dolgát.

De nyelvet tanulni is szeretek, nagyon jó érzés, mikor már olyan szintre eljutok egy nyelvben, hogy történeteket tudok írni és külföldiekkel tudok beszélgetni.


Egy alkotás nélküli élet szerintem egy meddő, üres élet. Alkoss valamit te is, mindegy, hogy mit, az biztosan segít majd.

2023. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
Nem tudom mennyire súlyos, mennyi ideje érzed így, szerintem ha évek vagy komoly hónapok keress fel szakembert. A depresszió veszélyes, főleg ha nem kezelik. Nekem is így kezdődött 2 éve, holnap megyek a Thalassa házba bejelentkezni. Félek tőle azért
2023. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/


Több éve és egyre rosszabbnak érzem.Járok pszichológushoz de lehjet gyógyszert is szednem kéne.Bár az ismerőseim,hülyének néznek,hogy nincs nekem semmi bajom csak lusta vagyok meg nincs akaraterőm meg ilyenek.Sajnos olyan korban vagyok,hogy önállósodnom kéne de nem megy nem vagyok rá képes így itthon élek a szüleimnél ezért is kapom az ívet van olyan ismerősöm aki anyuci kicsi fiának mond pedig amúgy ez egyáltalán nem igaz csak beleragadtam egy komfortzónába és mindentől rettegek és nem tudom elképzelni sem,hogy magamra tudjak számolni.

2023. aug. 22. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindig hasonlóan érzel, írj rám, dumáljunk!
jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!