Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tegyek?

Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő: van egy férfi, a féltestvéremnek az apukája.

Édesanyámmal nagyon régóta nem élnek együtt.

A helyzet úgy alakult, hogy a másik kapcsolatból született nagykorú, családos ember fia kidobta onnan, minden áron ide akart jönni az udvarra lakókocsiba. Nem engedtem, mivel ezelőtt megkeserítette az életünket. Engem is, anyukámat, sőt a féltestvéremet is ütötte nagyon sokszor, a rendőrök folyamatosan 2-3 naponta jöttek ki.

Most az a helyzet, hogy mivel nem engedtük ide, talált magának egy albérletet, pont itt ebbe a faluba, ahol lakunk, viszont folyamatosan kötekedik.

Mi külön vagyunk édesanyámtól, egy udvaron, de külön házrészbe, jelenleg 38 hetes kismama vagyok.

A férjemet is folyamatosan regnálja, nem hagyja békén.

Ide hozott valami ekét, majd ráfogta, hogy ő lopta el.

Féltesóm is ment kirándulni az iskolával, oda adtam 50 ezer forintot, amiből ide adott húgom 30 ezret, mivel minden hónapba oda adja neki az apja a pénzt, de a 20-ast az apja nem akarja nekem ide vissza sem adni. Pedig megegyeztünk ebben is, hogy mi oda adjuk, majd ő vissza adja. Azt mondja azért nem adja vissza, mert nem engedtem ide az udvarra.:D

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek. Nem tudom hogyan kaphatnám vissza a fenn maradó összeget is, amit oda adtam neki, és azt sem tudom a terhességem, vagy éppen a későbbiekben a szoptatásom hogy fog alakulni a folyamatos stressztől.

Édesanyám nem szeretne minket engedni, de ezt az embert nem tűröm meg. Őt is folyamatosan zaklatja, hogy jelentse be ide, stb.., de ha bejelenti, akkor nem tök mindegy, ha itt is lakik egyúttal? Szóval tényleg fogalmam sincs..

Nem akarunk mi sem elmenni, de ennek érzem nem lesz jó vége így, ha folyamatosan jön, kötekszik, sőt nem is kell belém kössön, vagy a férjembe, a puszta látványától idegbe jövök.

Hogy mondjam, hogy ne jöjjön ide, amikor húgomhoz jön?

Vagy nekünk kell lépni, akár tetszik anyának, akár nem, vagy őt dobja ki a házból.. patt helyzet.

Esetleg valakinek valami tanács ezekhez? Legalább azt a 20 ezret kapnánk vissza..



2023. aug. 28. 14:46
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Fuhhh, erős itt a Borsodi szitu.


Ilyen alja emberekkel fehérként egy levegőt nem szívnék, te meg hagyod, h bàrhol (is) àtbasszanak.


Bocsàss meg, de ilyenkor az erélyes, agresszív, irànyító fellépés a nyerő.

2023. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon egy agresszív nyomorék ember…

A legviccesebb, hogy ő is magyar, mégcsak nem is mondhatni rá, hogy van benne egy cseppnyi cigány vér is..

De esküszök aljasabb a cigánynál is.🤷🏻‍♀️

2023. aug. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!