Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hogyan oldaná meg ezt az...

Ki hogyan oldaná meg ezt az építőipari problémát?

Figyelt kérdés
Adoott egy 2 helyuség között ki szedett ajtó egy vályog házban. Maga a keret helye be lett javítva. És nem tudom hogy képezzek az ajtó helyén egyenes felületet mert az ajtó egyik oldalán egyenes a fal a másik oldalán görbe csapódik a sarok felé. Ez egy 60 centis rész. Gondoltam arra hogy be rakok 2 deszkát és felvakolom de az nem tudom meg áll a diszperzites falon.

2023. szept. 8. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Gipszkarton
2023. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha a két fal nem egyenes és párhuzamos, akkor a kivágás hiába lesz egyenes és sima, a két fal miatt látszani fog a különbség. Szerintem egy ál ajtókeret a jó megoldás, amiben persze ajtó az nincs, de párhuzamosak az oldalai. A fal melletti részen így is látszódik a falak hepehupássága, de az átjáró részen szembetűnőbb és ott a szabályos keret látszik.
2023. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!