Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párom regisztrálta magát a tippmixpro nevű oldalra, és mivel az ő számlaszámát nem engedte az oldal megadni más okokból kifolyólag, így az enyémmel regisztrált be. Nos, folyamatosan hazudik, és focira fogad, a tudtom nélkül, de a függőségéből eredendően már évek oóta vannak vele problémák. Tegnap betelt a pohár, mert megint hazudott, mondta, hogy majd utal ki nekem pénzt mert megint nyert, és kértem többször, hogy lépjen be, hogy a számlaszámomat törölni tudjam. Úgy gondolom, hogy mivel az én sz.számom, az én tulajdonom, jogom van tudni, hogy ki-mikor és mit utal rá. Sajnos nagyon nem együttműködő és az oldalra azóta sem lépett be. Tudnátok esetleg segíteni, ha írnék a tippmixpro oldalának, ők tudják esetleg a fiókot blokkolni?
2023. szept. 19. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fognak bemondásra egy fiókot blokkolni. Be sem tudod mi alapján azonosítani.

Párodat még ma kidobod, ha nem együttműködő. Ha utána sem, akkor tiltod a kártyádat és igényelsz egy újat, mivel csak a kártya adatokkal lehet fizetni (bank nem kér tőled jóváhagyást ilyenkor?). Ha megadod valahol a számlaszámodat, arra csak pénzt utalni lehet, levenni róla nem. Nem tudnak visszaélni vele.

2023. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Noshát, így rákeresve:


[link]


Ahogy elnézem, a kártyádat simán letiltod és a probléma egy része meg is oldódik.


Másfelől, ha még akarsz vele kicsit b-szakodni,

akkor konkrétan hamisan nyilatkozott, mikor beikszelte, h az a saját kártyája.


Büntetőjog nem tudom, h van-e mögötte, de simán bannolnám a teljes accountját a tipszmiksz helyébe, ha tudomást szerzek a dologról.

2023. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyert akkor azt nem ugyannara a számlára utalják ami meg van adva? Régen így volt de egy jó pár éve nem használom az oldalt.
2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzáférsz az e-mail fiókjához kérsz új jelszót a tippmixen, lecseréled és törlöd a kártyád.
2023. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!