Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levélfeladásnál téves irányító...

Levélfeladásnál téves irányítószám esetén kiviszik a címzettnek?

Figyelt kérdés
A címzett stimmel, csak 1145 helyett 1161-et írtam tévedésből irányítószámként. Ki szokták ilyenkor vinni, vagy visszajön a levél?
2023. szept. 20. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha az 1161-es körzetben is lakik olyan nevű személy akkor ő meg fogja kapni.
2023. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kórház a címzett, szomszédnak adtam fel aki beteg, nehezen mozog, de csak azt írta rá hogy xiv. ker és amerikai út. Én meg nagy hirtelen hogy ne álljon a sor tévesen 1145 helyett 1161-et írtam.
2023. szept. 20. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az egyéb cím helyes akkor valószínűleg ki viszi. Bár pont az iránytó szám a legg fontosabb.
2023. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd kiderül, bár nem igen fogok tudni róla, mert ha ki is viszik, általában a kórház nem szokott válaszolni levelekre. Úgyhogy a feladó se fog értesítést kapni, valószínű kézbesítve lesz. Régen ilyen esetben ha a címzett jó volt, akkor kivitték rossz irányítószámmal is. Vagy pedig kijavítják.
2023. szept. 20. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, miért kérdezed?
jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!