Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kémia emelt érettségire való...

Kémia emelt érettségire való felkészülés egy év alatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, 11től kezdve kémia fakultációra járok. Eddig még bizonytalan voltam, hogy tényleg biosz kémiábol szeretnék e érettségizni. Akiket hívtam kémia tanárok mind azt mondják, hogy már nem lehet felkészülni ennyi idő alatt kémia emelt érettségire. Viszont az összes barátom most kezdett el készülni, és ezt is javasolták nekünk a végzősök, hogy nyáron pihenjük ki magunkat és szeptembertől húzzuk meg.

2023. szept. 24. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán menni fog.
2023. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjál már.:D Emelt érettségire 1 év alatt? Simán. Majd egyetemen megtanulod, hogy pár hónap alatt hogyan kell tíszer annyi tananyagot megtanulni, feltéve ha képes vagy rá.
2023. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, viszont felhívtam két kémia tanárt akik szerint esélytelen ennyi idő alatt felkészülni…

De nem fogok senkire se hallgatni, csinálom és ha sikerül nagyon fogok örülni, ha nem akkor sem adom fel

2023. szept. 24. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerered, érdekel, és jó is vagy belőle, akkor mindenképp csináld, és a legfontosabb az, hogy ne bemagold, hanem értsd is meg, hogy mi miért van úgy. Remek tanárok lehetnek, akik lebeszélnek egy lelkes diákot arról, hogy tanuljon. Egyéb módon inkább nem minősíteném őket, ennyi pont elég.
2023. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mások egyébként a fizikát javasolják.
2023. szept. 25. 09:31
 6/6 anonim válasza:
100%
Hello. Szerintem sok gyakorlással minden elérhető. Kémiából kifejezetten emelt érettségi felkészítéssel foglalkozok másod állásban. Írok privátot hátha érdekel a segítségem.
2023. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!