Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy halad a felkészüléssel...

Ki hogy halad a felkészüléssel emelt biosz/kémia érettségire? Csak én vagyok lemaradva az anyaggal?

Figyelt kérdés

Hogy álltok a tananyaggal?

Úgy érzitek menni fog a felkészülés májusig?

Igazából én kicsit elvesztettem a motivációmat, nem tudom miért.

Úgy érzem mintha csak folyton tanulnék, és mégse tudok semmit!

Mennyit készültök ra? Hány órát tanultok naponta? Milyen módszerekkel?

Szívesen fogadok pár jó tanácsot.

Na és kinek mi a cel?

Hány %-ot kelenne elérnetek?



2022. febr. 12. 14:38
 1/7 anonim válasza:
74%

Kémiával kapcsolatban néha énis ezt érzem

9.óta tagozatos vagyok szóval alapjáraton nem érzem magam lemaradva. Átlagban mindkét emelt 80-80%kal már elégedett lennék

Napi 4 órát szoktam tanulni átlagban

2022. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyaggal nem vagyok lemaradva, a tudásomat viszont nem mondanám elegendőnek. Bízom benne, hogy májusig összejön minimum 80%.

Azt nem számolom, hány órát tanulok egy nap, mert megszakításokkal csinálom. Én a régebbi érettségiket oldogatom meg, illetve mellette folyamatosan ismételem a témaköröket. Sajnos az iskolámban katasztrofális a kémia-és biológia oktatása, bioszbol a tanár kb a könyvet olvassa fel, kémiából jó tanárunk van, de a fakultációsok közül egyedül csak én megyek emeltre, így jobban magamra vagyok utalva. A szóbelitől félek, hogy rontani fogok vele, mert pl kísérletet eddig kb kettőt végeztünk el. De hátha megvaltom meg a világot 2,5 hónap alatt ;D

Egyébként a fogorvosi egyetem a célom.

2022. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz, Kérdező? Hogy érzed, milyenre fogod tudni írni az emelteket? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából vegyes érzéseim vannak.

Egyik pillanatban magabiztosan várom, hogy túl legyek rajta, a másik pillanatban pedig azt érzem, hogy sz*rt se tudok, és nem értem mi a francnak megyek én holnap?!


De hát meglássuk mit sikerül összehozni holnap!

Sok sikert kívánok mindnekinek!

2022. máj. 9. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinek, hogy sikerült?
2022. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kémia 73%

Biológia 80%


Felvettek orvosira, de nagyon erősen szenvedek, tegnap buktam meg a gyakorlati vizsgán anatómiából, amit már csak egyszer próbálhatok meg. Nagyon erősen gondolkozok azon, hogy tényleg ez-e az én utam...

2022. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyes vagy! Én is orvosis vagyok, és én is buktam már meg, annak ellenére hogy előtte lévő napokon 12 órákat tanultam, szóval fel a fejjel, lesz még sok ilyen sajnos de megcsinalod:*
2022. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!