Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálják?

Ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés
Egyszerűen érzem hogy néz a fiú de mikor rá nézek nem néz rám, de bezzeg mikor nem nézek rá akkor meg bámul. Sokszor ez annyira rossz mert úgy flörtölnék az illetőkkel. Azok már nagyon bátrak akik rám mosolyognak. Sokan azt is csinálják hogy érzem hogy bámulnak rá nézek mert érzem hogy bámul és erre fel lesüti a szemét és mosolyog. Sokszor nem értem őket mert teszik nekem a nagymenőt de rám nézni smafu! Legtöbbször az van hogy találkozik a tekintetünk de nem sokáig néz rám. Jó ezt én is sűrűn csinálom aki nagyon tetszik. Egyébként sok srác legyeskedik körülöttem akárhova megyek viszont nem mernek szemezni velem. Pl egy példa: voltam egy buliba egy fiú csapat éreztem hogy bámul viszont mikor rájuk néztem el néztek. Viszont próbáltak közelebb lenni hozzám de nem mernek szemezni. Ez is szinte mindig így van, közel akarnak lenni hozzám de nem mernek szemezni!

2023. okt. 1. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a miérteket keresd. Talán próbálj meg beszélgetni vele. Nyilván azért viselkedik így, mert tetszel neki, de nincs önbizalma.
2023. okt. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 csak sokszor nem tudom hova tenni. Értem!
2023. okt. 1. 08:04
 3/7 anonim válasza:
100%
Lehet hogy még fiatalok vagytok?
2023. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiatalság sem indok erre, és nem is feltétlenül releváns. A kérdezőnek inkább nehezére esik szociális interakciókba lépnie ezen a téren. Szóval csak annyit tudok mondani, hogy beszélgess vele, esetleg hívd át egy kávéra, aztán majd kideül.
2023. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 nem esik nehezemre inkább a miérteket próbálom keresni hogy miért csinálják és ha már tudom hogy mi a céljuk akkor szívesen randizok
2023. okt. 1. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A miért az egyértelmű, akár kamaszkorban, akár felnőttként, hiszen az emberi ösztön. Hogy ki hogyan gondolja a továbbiakat ilyenkor, az már nem kérdés, hanem kérdéshalmaz.
2023. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 jaj jól van nem kell itt túl gondolni. Még mindig nem adtatok ésszerű választ csak az #1
2023. okt. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!