Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt a férfiak...

Miért hiszi azt a férfiak többsége ,hogy a barátnője /felesege azt a szerepet tölti be a háztartásban mint anno az anyja mikor mèg gyerek volt?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki is felháborodik , nyilván tisztelet a kivételnek .De a legtöbb férfi azt hiszi ,ha az anyja anno minden feladatot egyedül csinált (háztartás stb )és neki csak a fekvés volt a dolga ,akkor ezt várja el később a feleségétől is….
2023. okt. 13. 17:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Miért hiszi a nők többsége, hogy az a néhány ostoba idióta akivel megdugatta magát, a férfiak többségét jelenti?
2023. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez nem volt válasz a kérdésemre.De mindegy is .Ez az oldal úgyse a válaszadásról szól…
2023. okt. 13. 19:17
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
...de nem is az értelmes kérdésekről. A tiéd például sokkal inkább egy dühös, hisztis kirohanás.
2023. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jujjj már az is megvan szabva milyen kérdést szabad kitenni 😅😅😅😄akkor elnézést kerek legkozelebb olyan kérdést teszek csak fel amit te megfelelőnek találsz😂😂😂😂
2023. okt. 13. 19:52
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Nincs megszabva semmi, nyugodtan lehet hülyének lenni.

Mint már említettem, a kérdésed ostobaság, valótlanságot állít, általánosít.

2023. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
#1-3-5 Én azért nem fogalmaznék ennyire sarkasan, és főleg nem nevezném feltétlenül hisztis kirohanásnak. Nézz utána a nők társadalomban betöltött szerepének a történelem során, és gondolkozz el azon, hogy a huszadik század elején mit is jelentett az emancipáció, vagy vajon kik voltak a suffragettek. Ahogyan arról sem ártana olvasgatnod egy keveset, hogy mi is lehet az a hímsovinizmus. De mivel a hozzád hasonlóak hiányt szenvednek például az ez irányú olvasottságban, így bizonyára egyszerűbb hisztinek meg ostobaságnak beállítani azt az értékrendet, aminek az alapjait egy évszázaddal ezelőtt már lefektették, csak neked erről nem szólt senki. És elárulom, hogy nem vagyok nő, és nem is háztartási eszközként tekintek a nőkre, de hiába is magyarázom. Szóval a válaszom a kérdésre, csak hogy arra is válaszoljak: Ez annak a következménye, hogy a magyar társadalmat nem nevelték a modern, nyugati gondolatokhoz, illetve az oktatási rendszer mindig is azzal volt elfoglalva, hogy gondolkodó és értelmes emberek helyett droidokat neveljen ki, akik feltétel nélkül szolgálják az állam érdekeit, és nem kérdeznek vissza. Így ment ez a Kádár-korszakban, és hasonlóképp folytatódik a rendszerváltástól napjainkig. Akibe pedig szorult némi ész, az nem véletlenül húz el innen a hanyatló Nyugatra, ahol mindenki "libernyák", az óvodákban pedig biztosan homokosok meg transzvesztiták nevelik bele ezeket a hajlamokat a gyerekbe. Summa summarum: aki hülye, az is marad.
2023. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Hatos, te még rosszabb vagy, mint a kérdező. Te megpróbálod megmagyarázni, hogy miért vagy ostoba.

Egyrészt teljesen másról beszélsz, mint a feltett kérdés.

A kérdező nem a férfi-nő kapcsolat történelmi aspektusaira volt kíváncsi, a kérdése határozottan és egyértelműen a jelenlegi férfiakra vonatkozik ÁLTALÁNOSSÁGBAN, teljesen értelmetlen idekeverni a középkori viszonyokat.

Másrészt azonnal, zsigerből személyeskedsz és sértegetsz holott erre semmi szükség nem lenne, ha érdemi mondanivalód lenne.

2023. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
#6 Arról nem én tehetek, hogy egyes dolgok történelmi hátterével nem vagy tisztában, nem beszélve az ebből kialakuló társadalmi és interperszonális következményrenderről. Szemlátomást nem is akarsz változtatni ezen. Az pedig már a non plus ultra, hogy úgy nevezel ostobának valakit, hogy egy 3 sornál hosszabb szöveget képtelen vagy értelmezni, nem mellesleg ennél összetettebb kérdédeket átlátni. De még azt sem látod be, hogy ez a saját műveletlenségedből fakad, így hát sokkal egyszerűbb lehülyézni a másikat, ahelyett, hogy tükörbe néznél. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter!
2023. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom feltűnt-e, de te sértegetsz folyamatosan. Biztos nem neked kéne azt a tükröt megkeresni?

Ja, értem, neked szabad.

2023. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%

Nem sértegetéssel kezdtem, csupán próbáltam reflektálni a kérdés egyéb értelmezésére. Hogy ebből személyes vita alakult ki közöttünk, abban talán nem én vagyok a hibás.

"Hatos, te még rosszabb vagy, mint a kérdező. Te megpróbálod megmagyarázni, hogy miért vagy ostoba." Mea maxima culpa, nemde?

2023. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!