Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deichmann, Ccc tényleg hetekig...

Deichmann, Ccc tényleg hetekig húzza a válaszadást az álláshirdetéseknél? Elküldtem az önéletrajzomat mind a 2 céghez, több boltjukba is, viszont a mai napig azt jelzi, hogy még meg se nézték. Szeretem ezt a 2 boltot, ezért is jelentkeztem az ->

Figyelt kérdés
Állásokra, de ha heteket kell várni mire netán választ adnak, akkor inkább tovább keresgetek.. ( Soha nem dolgoztam még Kereskedelemben, ezért nem tudom, hogy hogy mennek itt a jelentkezések elbírálása.. )
2023. okt. 20. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenhol így van. Ahová sokan jelentkeznek, ott nem fognak mind a 2-300 embernek külön emailt írni, vagy felhívni őket, hogy bocs, nem téged keresünk. Ha nem jeleztek vissza, vedd úgy, találtak mást; lépj tovább.
2023. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!