Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sso ban miért nem tudok...

Sso ban miért nem tudok átmenni a kapun?

Figyelt kérdés
Az sso ban a Wolf hall fogadónál le van zárva a kapu de már rég megnyitottam és lószállítóval meg át tudok utazni..egy küldetés miatt lenne fontos ott átmenni de mivel le van zárva nem tudok. Mit csináljak? (Lószállítóval most nem mehetek mert úgymond ez egy verseny és ugye a nyilakat kell követni)

2023. okt. 24. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Wolf hallban van egy küldi amiben meg kell keresned a kódot, az a kód nyitja a kaput. De ez csak akkor érhető el ha Jarlaheim felé mindkét kaput kinyitottad, ezek egymás utáni küldik és egy ovis szintű találós kérdés megfejtése a kód (hány lába van...). Ha azok a kapuk is zárva vannak akkor félbehagytad a terület rendes megnyitását, bár bejutsz a titkos úton, de belülről ki kell nyitnod a kapukat. Ezeket Viharkertnél keresd.
2023. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. okt. 24. 19:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem de nem találtam semmi küldetést:((
2023. okt. 24. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit régen volt már a kérdés, kell még segítség?
febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!