Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már paranormális eseménye...

Volt már paranormális eseményetek úgy hogy amúgy nem is hittetek az egészben?

Figyelt kérdés
Meséljetek!

2023. okt. 26. 11:43
 1/10 anonim válasza:
41%

Szia nekem is volt kb 3 éve egy üveg pohárba tettünk vizet vagy valami ilyesmi a tesómal de a víz nem biztos pontosan nem tudom hogy biztos e hogy tettünk bele vagy hogy volt láttuk valahol ezt és mondtuk hogy jelenjen meg vagy valami ilyesmit mondtunk és a tükör képe vagy minek hívják látszódott belül az üveg pohárban egy kis gyerek arca volt korát nem tudom de elég kicsi volt azt tudom hogy apának volt egy testvére kis fiú aki kisbaba korában meghalt tüdő gyulladásban de nem értem miért minket kísért jó ha ő az nem rosszbol van itt csak nem értem arra is gondoltam hogy szüleimnek lehetett másik gyereke is aki meghalt de akkor hogy hogy nem tudok róla

szóval ha ez paranormális eseménynek számít akkor ez az én paranormális élményem neked van?

2023. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
9%
számíts sok hitetlenkedő emberekre itt az oldalon amúgy már én is meg tapasztaltam az oldalon ezt nagyon idegesítő emberek ezek
2023. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

tessék ez a kérdés amit ma ki írtam igaz itt csak egy hitetlenkedő írt nekem

1/4 A kérdező kommentje:

szellemekben stben még általában az se akik istenbe hisznek mennyország akkor ott mi vár hát a családtagok rokonok mert ha isten meg a mennyország létezik akkor szellemek is és tudnak mindent látnak hallanak ha nem is jönnek el hozzánk egyébként hiszek istenben is ez nem zárja ki egymást a másik meg a bibliában nem hiszek



sok a hitetlen minden misztikus természetfelettiben spirituális ja hiszek az jóslás minden fajtájában horoszkópokban minden ilyen dologban és nem nem vagyok bolond vagy ilyesmi én legalább tudok hinni tudom igy helyes és nem ettől lesz valaki bűnös mert hisz az ilyenekben pont le💩 a bibliát bárki bármit írhat bele nem jelenti hogy igaz is


ma 14:29


2/4 anonim ***** válasza:

Miért hinnének el meséket???

ma 14:32

Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?

2023. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
ja most olvasom amit lejjebb írtál én pl mindig hittem benne akkor is mikor még nem láttam persze nem ugy láttam
2023. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3- As köszi hogy megosztottad de szerintem nem érted amit én akartam most ezzel a kérdéssel. Én történetekre voltam kíváncsi. Amikor magától lekapcsol a villany vagy be a tv, stb.
2023. okt. 26. 18:00
 6/10 A kérdező kommentje:
1. Nekem is van és köszi hogy megosztottad. Én sokáig talán kicsit is ha hittem ezekben. Addíg míg saját magam meg nem tapasztaltam, nagyim mikor meghalt és eltemettük a temetés napján azaz aznap éjjel a tv bekapcsolt magától full normális tv semmi kontakt hiba, sőt a távirányítóba elem se volt. És olyan hang volt mintha valaki karcolta volna folyamatosan az ál mennyezetet a szobába. És minden egyszerre szinte.
2023. okt. 26. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Pár éve volt néhány fura, félálomszerű állapotban átélt élményem, amelyet akkor alvásparalízisnek hittem, de mikor utánaolvastam, rájöttem, hogy az egész mást jelent. Szóval feküdtem az ágyamban és egy rettenetesen nyomasztó érzés tört rám: láttam a szoba körvonalait, a bútorokat, az asztalt, stb., de valahogy mégis minden rettentően furcsa és rémisztő volt. Felkelni nem tudtam, csak feküdtem és nem értettem, pontosan mi történik velem. Volt olyan is, hogy a szoba különböző pontjai felől erős fényeket láttam (a fal felől, íróasztal alól, stb.), ahonnan a valóságban nem jöhet semmiféle fény. Ez is rettentő ijesztő volt. Nem lehetett csak egy szimpla álom, mert az egyik ilyen alkalomnál ki is pattantam az ágyból és azonnal villanyt kapcsoltam. Ekkor a fények eltűntek, én pedig - miután meggyőződtem róla, hogy minden a legnagyobb rendben - visszafeküdtem aludni. Kb. 1 év alatt történtek meg ezek a furcsa észlelések, aztán abbamaradtak. Szerencsére az utóbbi 4-5 évben már semmi ehhez hasonló nem történt.
2023. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovacs magdolna2 ***** válasza:
61%
Hogyne lenne ismerősöm is volt túlvilágon 2x jó hely ...a legjobb...halálból visszajottek videa sorozat...nézzétek meg...istent meg felejtsétek el..senki nem találkozott vele
2023. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

Na, itt van egy ízig-vérig hitetlen, végre lehet valakit lepontozni.

A 64 évem alatt sok hihetetlen esemény történt, de utólag mindig találtam rájuk racionális magyarázatot. A halált is megjártam, egy stroke-ot is túléltem, de ezek se vittek közelebb a szellemvilághoz.

2023. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Gyakoroltam éjszaka zongorán, és éreztem, ha nem hsgyom abba éjfélig, akkor vmi történni fog. De el is feledkeztem erről az érzésről. Visont pontban éjfélkor elvették a villanyt. Papucsban ugrottam ki az ablakon és rohantam le a főtérre, nem is emlékszem mikor mertem visszamenni.


Szellemet is láttam sajnos egy hotelban, amiről kiderült, hogy egy kényszermunkatábor barakkja közelében épült. Nem akarok többet ilyesmiket..

nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!