Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a férfi feladta egy családb...

Mi a férfi feladta egy családban ha van gyerek es a nő ugyanannyit dolgozik de többet keres mint a férfi és a nő hàzàban élnek ?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ,kell e egy férfinek a háztartásban segíteni ha nem a férfi a család fenntartó ?
2023. okt. 27. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem SEGÍTENIE kell, hanem ugyanúgy részt venni a háztartásban (meg a gyerek ellátásában, nevelésében), mint a nönek.

Ezt nevezik munkamegosztásnak.

2023. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen -Jol Irod -ugyanolyan kötelessege.köszönöm szepen ezt a megerösitest.Sajnos egy forumon nekem tamadt egy nö -a következökeppen: szerinted a ferfi dolga a mosogatas meg a Gyerek fürdetes???Na Veled Aztan Jol bevasarolt a ferjed!

Ezen nagyon fennakadtam.De Köszi Mostmar megnyugodtam Hogy nem en vagyok a hülye !

2023. okt. 27. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetNE neki is igaza, HA TE föállásban otthon vagy, ellátod a gyereket, a háztartást és ezért a férfi megfelelö fizetést is ad neked.

Egyébként az áll fenn, amit az elözö válaszomban írtam.

2023. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Én sosem értettem, mi köze másnak az én - vagy jelen esetben a kérdező - magánéletéhez, illetve hogy engem - vagy a kérdezőt - miért kéne érdekelje mások véleménye.

Szarni rá.

Otthon ossza az észt. Ha meri.

2023. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as Jol Irod!!!ha en nem dolgoznek vagy en nem fizetnek Semmit igaza Lenne!!De ha a nö dolgozik hazat Tesz le???akkor legyen mèg otthon is cseled ??
2023. okt. 27. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Osztom a 4-es válasz írójának véleményét. Most mit csinálsz, tisztelt kérdező? Százszor hangosan felolvastatod a férfival a válaszokat?
2023. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt hittem, a férfi a lakásod egy részének – házi teendők tekintetében rest – bérlője, míg a végén oda nem jutottam, hogy „család fenntartó”. Eszerint családról van szó; legalábbis, névleg. Kellemes hangulatú otthon lehet. Kötelességeket kirovó házirend kell, mint közös lakást bérlő két vadidegen közt – bár, azoknál is csak rossz esetekben –, vagy kollégiumban.
2023. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Meg kell osztani mindent. A munkát, a döntéseket, és az anyagiakat is. Bár még nincs feleségem, de nem gondolom úgy, hogy neki azért több házimunkát kellene majd elvégeznie, mint nekem, hiába több bármelyikünk fizetése, vagy rendelkezik több anyagi javakkal, mivel ez nem a pénzen múlik.
2023. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!