Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Probanap után ha azt mondják...

Probanap után ha azt mondják majd hívnak akkor esélyes vagyok vagy nem merik megmondani hogy nem?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam probanapon azt mondta majd hív de nem hívott ma felhívtam hogy mivan azt mondta elfelejtkezett rólam mert sok volt a teendő majd visszahí, visszahívott és azt mondta vasárnap tud biztosat mondani mert addig még mennek próbanqpra. Szerintetek van esélyem?

Ha nem venné fel miért nem mondta meg mikor visszahívott?


2019. aug. 14. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez felejtős.

Az a megérzésem hogy talált jobbat, de az illető még nem biztos hogy vállalja ezért nem utasított el téged egyből.

Milyen pozíció amúgy?

2019. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régi trükk. Nem is kell neki állandó ember. Dolgoztál egy napot ingyen, ezzel az ottani karriered véget is ért.
2019. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ki se fizette ... Átvágás az egész, ált. pultoscsajokkal játszák el
2019. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van a 2-nek ez a legtöbb helyen trükközés.... ahol párom dolgozott ezelőtt, annál a cégnél rendszeresen ezt játszották.

Állást hirdettek, jelentkezett mondjuk 30 ember. Mindegyiküket behívták 1-1 próbanapra, amit persze nem fizettek ki nekik, így volt 1 hónapnyi ingyen munkaerő. Pár hónap múlva, amikor a cégvezetés már tudta, hogy bejön egy nagyobb megrendelés, újból jött a trükk: állást hirdettek stb. a többi már ismétlődik.


Szemét egy dolog ez, és nem csak pultos csajoknál bevett módszer.

2019. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nalam is volt ilyen. Allasintejura elmentem mondtak felvesznek, jojjek el egy próbanapra aztan utana ha tetszik johetek. Elmentem próbanapra tökre ment a dolog, semmi sem volt idegen, még ez egyik dolgozó megjegyzest is tett mennyire képben vagyok a dolgokkal. 4-kor úgy jöttem el,hogy a főnök mondta hivjam vissza ha jonni akarok. Masnap delelott visszahivtam, de gyakorlatilag mar próbanap vegen is mondtam hogy szivesen jonnek. A telefonos beszelgetesben mondtak jol van persze csak feltelefonalnak a kozpontba es lebeszélik a szokásos dolgokat. Na ennek mar 3 honapja...irtam nekik SMS-t ketszer (2 hettel a proba nap után), de még válaszolni se képesek ra... nagyon gaz. Legalabb legyen benne annyi hogy azt mondja bocsi de megse téged szeretnenk...
2019. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!