Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni szorongás ellen?

Mit lehet tenni szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Mostamaban tudatosult bennem higy mennyire is szorongok. Igazabol mindig volt bennem egy szorongo erzes de mostanara mar nagyin idegesit es meg akarok szabadulni ettol. Sajnos szerintem emiatt nincsenek barataim. Mert nagyon csendes is vagyok egyszeruen nem tudok megnyilni. Olyan is van hogyha sok ember kozott vagyok akkor ugymondd befeszul a nyakam es egy iranyba nezek csak a szememet forgatom kb. Meg olyan erzesem van mintha mindenki engem nezne. Ha meg ki kell allni az osztaly ele vagy kihivnak a tablahiz akkor csak hebegek habogok. Mit tudnek tenni ezellen? Pszichologushoz nem akkarok menni.
nov. 8. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig igenis, pszichológushoz kell menni.

Számolj azzal, hogy több beszélgetés kell ahhoz, hogy Te feloldódj előtte és ő mélyen belelásson a lelkedbe. Ne adj semmit azokra, akik kijelentik, hogy csak kérdezett, de tanácsot nem adott, ezért 2-3 találkozás után nem ment többet hozzá. Ilyet csak a tudatlanok tesznek. Nem kell a drága maszekhoz menni. Ha van - menj az iskolában pszichológushoz. Ha nincs, menj a háziorvoshoz, mondd el a problémád és ő bizonyára ad beutalót tb-s szakemberhez. Az ingyen van. Közöttük is van sok jó szakember.

nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!