Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennetek ti a helyemben?

Mit tennetek ti a helyemben?

Figyelt kérdés
Szoval suliba nemet orara kell irni egy fogalmazast a peldakepedrol,nyilvan jegyre es ha nem irsz akkor 1est kapsz,itt a problema csak annyi hogy nekem nincs peldakepem,marmint oke vannak olyan emberek akikre igy felnezek es tisztelem oket az elert eredmenyeikert,de nincs egy ember aki most uristen peldakep.Magyaran nem tudom mit kene tegyek,nyilvan nem akarok se egyest kapni se pedig hallgatni a tanart,hogy miert nem voltam kepes megcsinalni,hiaba magyaraznam a tanarnak,hogy nincs,nem ertene meg,nem egy empatikus fajta tanar.Ebben az esetben mit tennetek a helyemben? Senki nincs akirol tudnek irni,senkit nem balvanyozok annyira,hogy peldakepem legyen.

#iskola #Peldakep
dec. 4. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ird le pont ezt.
dec. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De most a jó jegyért cserébe szerintem ki lehet valakit találni, itt nem az a lényeg, hogy ez most valós legyen, nem arra kíváncsi a tanár, hanem, hogy németül tudj írni egy fogalmazást róla. Írtad, hogy vannak emberek, akikre felnézel, akkor írd oda, hogy nem a példaképed, de felnézel rá.

Nekem is volt egy csomó ilyen suliban, hogy nem akarok hazudni, ezért nem írok ilyet meg olyat, de ilyen esetben tényleg nem a tartalom a lényeg feltétlenül.

dec. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van mondjuk 3 ember, akire valamiért felnézel, akkor írd le azt konkrétan miért.
dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!