Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helyembe ti mit tennetek?

Helyembe ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Na szoval a story ott kezdodott hogy ugye van egy fiu az osztalyunkban,meg azt mondom tok joba is voltunk,nem volt bajunk egymassal,es ma szunetben bent az osztalyban elkezdett labdaval huzatni engem,elore elneztem,masodjara is,aztan szoltam neki szepen higy fejezze be mert nem vicces,es amikor lattam hogy direkt nez es celoz engem akkor is akkor elegem lett oda mentem es nyakon csaptam,o arra meg nagyot nezett es lekopott,es hat megfogta a karomat es elkezdett rangatni,tolt a padok fele,en mint egy 50 kg-s 162 centis lany nem sokat tudtam tenni,a srac kb 70-80 kg szoval szerintem ertheto hogy joval erosebb nalam,es hat beboritott a padokhoz,nem uttem meg magam de azert meg is naa,es hat akkor jott be a tanar hogy ki folyik itt.Ez miatt nagyon szarul erzem magam,en mindig kedves probalok lenni mindenkivel,ugyan ugy meg ezelott ez a srac elvette kerdes nelkul a fesumet es hasznalta,azert sem szoltam semmit pedig szolhattam volna.Lehet sot nem lehet hanem biztos az egom miatt de nem tudok elmenni ez mellett anelkul hogy ne allnek valahogy bosszut,ugy erzem magam ez miatt mintha a vilag szegyene lennek hogy nem tudtam megvedeni magam,es aztol felek hogy ugye ennek a sracnak a bandaja elegge joban vannak a nagyobb osztalyosokkal es hogy majd holnapra mar mindenki tudni fogja hogy en mekkora egy csicska vagyok,es persze hogy abba az osztalyba ahova jar a srac aki tetszik ott kb mindenkivel joban vannak es attol nagyon felek hogy o is megtudja,es rajtam fog rohogni,es hat nem csak o hanem az egesz suli.Es az is biztos hogy ezzel fog szivatni a srac hogy o megvert engem.Szerintetek mit kene tegyek? Vagy csak hagyjam az egeszet es ne erdekeljen? Igazabol nem is nagyon erdekelne csak felek hogy az egesz suli tudni fogja,mert hat a sracnak aki megvert a haverjanak a batyja egy suliba jar velunk csak ket osztalyal fennebb es hat neki fix elmondja a haverja es a haverja meg az osztalyanak(mellekes info az osztalyaba jar az a srac aki tetszik) es hat igy tovabb,es felek hogy mindenki megtudja hogy mekkora egy balfa** vagyok hogy nem tudom megvedeni magam.Ratesz egy lapattal hogy elegge ismert vagyok a suliba es hat na,tudom ez nem szamit de azert ertitek.

Szerintetek mit kene tegyek? Vagy a helyembe mit tennetek ti? Folosleges szerintetek ennyire tulgondoljam?


16/L


2023. febr. 28. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Túlliheged!

Gyerekkoromban napi szintűek voltak a verekedések és ritkán volt ezeknek komoly következménye.

2023. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!