Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: 1 hónapja dolgozom egy helyen, ahol 2 cég is működik. Én az egyik céghez lettem felvéve egy másik emberrel együtt. A másik cégnél 1 ember dolgozott. A főnököm kitalálta, hogy sokan vagyunk, ezért rajtam kívül a másik két embert elküldte. Tehát most a 2 cég dolgait én fogom intézni ebben a pozícióban. A pénz nagyon jó, ezért fogadtam el a munkát. Viszont, másik kolléga, aki más pozícióban dolgozik reggel már azzal fogadott, hogy egyedül úgysem fogom bírni, stb, szóval eléggé elrontotta a kedvemet és teljesen beparáztam. Konkrétan reggel óta brutál szar hangulatom van. Egyrészt szarul érzem magam a 2 elküldött kolléga miatt, bár semmi közöm nem volt ahhoz, hogy elküldték őket. Másrészt be vagyok szarva, hogy tényleg fogom tudni egyedül csinálni?? Jelenleg még pontosan azt sem tudom hogy fog kinézni a munka, mit fogok csinálni, de hasonló pozícióban eddig nem dolgoztam. Egyedül leszek, senkitől nem tudok kérdezni, senkitől nem tudok segítséget kérni, mindent egyedül kell megoldanom, ez számomra nagyon ijesztő. Nem csak a munkafeladatok lesznek újak, hanem a téma is, eddig olyan cégeknél dolgoztam, ami teljesen mással foglalkozott és nem is értek ahhoz a munkához, ami itt zajlik. Mit mondtok? Hülyeség, hogy így érzek?

2023. jún. 22. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy nem értesz ahhoz a munkához, amire jelentkeztél és felvettek? Ha nem értesz hozzá minek jelentkeztél? Vagy hazudtál az önéletrajzban?

Olyan nincs, hogy senkitől nem tudsz kérdezni. A főnök mindenkinek a munkáját ismernie kell. Ha valamit nem értesz őt kérdezed.

Mondjuk engem az a rész is foglalkoztatna a munkaszerződésedben hogy X cég alkalmazottjaként hogyan végezheted Y cég feladatait is. Milyen alapon látsz be a másik cégbe mikor neked ahhoz "közöd sincs"?

2023. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az
2023. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a főnök megkérdezte, hogy vállalod-e, mielőtt kirúgott 2 embert.
2023. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!