Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest vagy Bécs?

Budapest vagy Bécs?

Figyelt kérdés
Én nem tudok dönteni. Egy biztos, hogy Bécs sokkal fejlettebb város.

dec. 22. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nen tudjuk, hogy mi a célod...
dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Bécs. Szebb, élhetőbb
dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Csak kérdeztem valamit...
dec. 23. 10:45
 4/6 anonim válasza:
100%

#3


Nem #1 vagyok, de cél nélkül nehéz bármit is mondani erre… Nyílván Bécs kb mindenben is jobb, ez teljesen a te szituációdtól függ, hogy megéri-e NEKED kimenni. Pl tudsz egyáltalán németül? Valami nulla tudást igénylő munkát csinálnál vagy egy keresett szakmával mennél ki? Van családod? Van párod? Mekkora a baráti társaságod itthon és mennyire gyakran találkozol velük? És még tehetnék fel millió hasonló kérdést…


Ha nem adsz semmi konkrétumot, akkor szerinted egy ilyen kérdésre mit lehetne írni?? Írjunk annyit, hogy “Budapest/Bécs jobb” és kész? Ez neked segítene egyáltalán bármiben???

dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én viszont #1 vagyok, és kontextus hiányában nem tudok más választ adni erre a kérdésre. Ennyi erővel azt is megkérdezhetted volna, hogy kék vagy piros.
dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy kinek melyik jön be jobban.. Már ezt sem lehet? Miért baj az, hogy nem volt konkrét célom ezzel a kérdéssel?
dec. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!