Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek kpop idol?

Hogy lehetek kpop idol?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok de ez az álmom. Jól éneklek és táncolok . Most tanulom a koreait és az angolt .

jan. 5. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Sokadik kérdés, de még mindig sehogy. Nem szorulnak ők importra.
jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedik már sok nem ázsiai van a jyp csinált egy amerikai csapatot
jan. 5. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Koreainak kell lenned, ugyanis koreai szépségideálnak, szabályoknak kell megfelelned.


Gondolom tudod, ha már rajongó vagy:

mik is ezek a kritériumok, arc alapján is.

Emellett, ha utána olvasol ezen személyeknek, azt is tudod, hogy több foglalkozás jellemzi őket.

Modell, énekes, színész stb.

Ugyanis kulcsfontosságú, marketing szemszögből is azoknak a rabszolga tartóknak, akik menedzselik és foglalkoztatják őket.


Emellett nem olyan csilivili az a világ, ahogy azt gyermeki vagy/és rajongói szemmel látod.


Nem véletlen vannak öngyilkosok a szakmában.


Korlátokat keményen diktálnak.


Lehetsz énekes és táncos, de azt tudd, hogy tudnod kell saját motoros képességeid szintjeit, korlátait, határait. Emellett lehet együttműködni külföldi előadókkal, de konkrétan k-pop idol sose lehetsz. Ezt szegezzük le. Maradj két lábbal a földön!


Sok fiatalban benne van ez a láng/szikra, ám kevesen képesek rá. Itt pedig nem elég az elszántság.

Ahogy szobrászatban, grafikában stb ágakon, vagy akár sportokban.

S vannak olyan dédelgetett álmok, melyek gyermekkorban maradnak, mert idővel megismeri az ember önmagát.


Ez az ismeret pedig felhozza az igaz előnyös képességeit az embernek, ha pedig elég énidőt tölt el gondolkodva, tervezve az ember, akkor sokra viheti.


Egy kedves barátom pl mentor lett. Művész akart lenni, de szembesült a tényekkel. Így ugyan nem lett művész, ám nagyon jó menedzser/mentor lett s szakmájában elismert.


Nem álmot jöttem zúzni, ám tudnod kell dolgokat.

Ahogy a felnőtt korral is járni fog egy fajta tapasztalat idővel, amint belecsöppensz.


A nyelvtanulás pedig számtalan előnnyel jár, főleg ha nyitott vagy és helyén kezeled.


Sok sikert és kitartást!

Találd meg azt, ami a legjobban illik hozzád s imádod. ^^

jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Valamikor csodálattal néztem a kínai cirkuszt. Állatok ugyan abban nincsenek, de lélegzetelállító mutatványokat csinálnak.

Aztán láttam egy dokumentumfilmet. Hogy mennyire hiteles nem tudom. Rejtett kamerás felvételek is voltak benne, de az is lehet megrendezett.

De azt vettem ki belőle, hogy rabszolgaként kezelik a gyereket (egészen kis korban kezdik). Verésből, szidásból, más büntetésekből kapnak bőven.

Hogy jön ez ide?

Hát úgy, hogy hasonlókat olvasok a kpop sztárokról is. Nincs önálló akaratuk, életük. A csillogás csak kifelé van meg.

jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
plusz kedves kerdezo nem tudom mennyire tudod de kb az osszes koreai ( es sok nem koreai is ) utalja a vcha - t ( vagy hogy hivjak )
jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat de tudom hogy mikyen keményen dolgoznak de így is az szeretnék lenni
jan. 5. 17:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha sikerül is, nem biztos, hogy te leszel az első magyar, maximum első teljesen magyar! Mert van egy idol aki félig magyar és félig koreai, Yuki a MAY-V-ből!
jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
68%
Sőt, az one pact-ból Jay is negyed vérben magyar... De ha rám hallgatsz akkor ezt meghagyod a koreai vagy esetleg kelet ázsiai fiataloknak. Ha egy dolog van amin nem tudsz változtatni az az, hogy nem koreainak hanem magyarnak születtél. És igen persze, mostmár nem is kevés a nem ázsiai kpop idol, de egy kicsit gondolj bele. 5 éve még az volt a különleges vagy ritka, ha néha néha debütált egy két nem ázsiai "kpop" idol. De ha ez így megy tovább, akkor további 5 év múlva meg már az lesz a megdöbbentő ha találsz még koreait belőlük...nem véletlenül 'K'-pop a k-pop. És igen. Ilyenkor lehet azzal jönni hogy de te csak egy ember vagy és most egy emberrel több vagy kevesebb-, nem mindegy? Nézhetjük így is, de sajna nem csak egy ember, hanem rajtad kívül több tíz hacsak nem százezer nem ázsiai tinédzser gondolkodik ugyanezen az úton. Szerintem nem érdemes elvenni a koreaiaktól ezt a kultúrális jelentőséget. Na mindegy, nem is próbállak lebeszélni, idővel úgyis rájössz majd magadtól. Azért sok sikert💪🏻
jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
#7 te tenyleg egy rajzolt karakterre hivatkoztal hogy magyar ?! xdddd
jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy még animálva van valakinek a hangját kell felhasználni ahhoz, hogy meglegyen a dal! Erre nem gondoltál okoska?
jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!