Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyelv...

Mi a véleményetek a nyelv piercingről?

Figyelt kérdés

febr. 4. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem jobban magam a bőrömben hogy vannak tetoválásaim, vannak piercingjeim és lila hajam (sötét árnyalat). Csak nem vagyok biztos a nyelv piercingben.
febr. 4. 21:46
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Elítélni? Nem törvényellenes :D

Rosszállani? Inkább csak a Juj, biztos fájt, meg kiráz tőle a hideg, hogy rágondolok... de ezek is viccesen. Van, akinek nagyon bejön. Egyik volt idősebb kollégám vicceskedett vele, de ő klasszikus régimódi generáció. Ránézésből amúgy sem látja senki, max, ha ásítok és nem rakom oda a kezem, de nem szokásom illetlenkedni. A nyelvpiercing is ilyen volt. Kívülről nem látszott. Más azzal rémisztgetett, hogy pösze leszek, de szerintem a pöszeség cuki, de nem lettem pösze sem a piercingtől, sem attól hogy kettévágattam. Vannak betűk, amiket kicsit máshogy kell "használni", de ezt pár hónap alatt megszokja a test és az agy és onnantól nem hallatszik.

Viszont, ha nem vagy benne biztos, akkor ne szurass. Nem kevé piercingem van, de olyat, amiben nem voltam biztos, nem csináltattam (cheek).

Ez is olyan, hogy nem elvárás, csak a szabad akaratod kivetítésének egy módja. Akár a frizura, az öltözködés, a stílus (akár kinézeti, akár beszéd és viselkedési), ezt is te döntöd el, hogy neked hogyan jobb. Én pl utálom a farmereket, így nem is hordok, de nem zavar, hogy más igen. Legyél olyan, ahogy te jól érzed magad.

Bár vannak, akik direkt akarnak a komfortzónájukból kilépni és kipróbálni dolgokat, de lila haj, tetoválások és más piercingek mellett nálad nem hinném, hogy ez lenne.

Megfelelni másnak...

Akármennyire igyekeznél, sosem tudnál megfelelni mindenkinek. Lehet benne kompromisszum, de ha magadnak nem felelsz más, akkor sosem fogsz teljesen senkinek sem, és csak zavaros lesz a testönképed magadról.

Egy dolog jutott még eszembe, amikor a nyelvpiercing zavaró volt nekem, de szerintem ritkán kerül az ember olyan szituba, amikor káposztát okádik, ami képes felakadni a piercing szárára.

De ezért van a gyakori, hogy kérdezz bármiről. Akár valós, akár vélt, vagy kitalált dologról legyen szó. Csak tartsd be a netikettet és a gyik szabályokat ;)

febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Szerintem felesleges dekoráció.
máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!