Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyelv...

Mi a véleményetek a nyelv piercingről?

Figyelt kérdés

febr. 4. 12:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Szerintme tok jo de magamnak nem csinaltatnek
febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az első írja.

Tetszik, de az ismerőseim körében mindenkinek volt vele macera. Magamnak ezt a részét nem kívánom. Öt piercingem van jelenleg, és mind problémamentes.

febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Tetszik, gondolkozom rajta hogy én is csináltassak. Páromnak hosszú évek óta van, sose volt vele problémája.
febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló - a két piercing nem tud összeakadni?

Milyen piercinggel a nyelves csók?

febr. 4. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem hinném hogy összeakadna. Az ajkainkban nekem snakebites, neki labret van és az se okozott még problémát.

Amúgy a csók nagyon jó, de szerintem kevésbé érezni a piercinget mint amire számítasz :)

febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Több mint tíz évig volt nyelvpiercingem. Egy ideig három is.

A szúrás simán kibírható lidokain nélkül is. A gyógyulás első 5 napja rossz csak, utána, ahogy a duzzanat lemegy, már semmi gond. Annyi, hogy rendszeresen kell öblögetni és akkor hamar gyógyul, macera nem lesz vele. Illetve néhány havonta érdemes kivenni és a golyókat fogkőmentesíteni, mert nála eléggé hamar kialakult rajta egy kis lerakódás.

A csók vele jó volt :) Akár ha a másiknak volt, akár mindkettőnknek.

Most csak azért nincs, mert kettévágattam a nyelvem.

Illetve orális játéknál nagyon jó tud lenni, de meg kell vele tanulni bánni.

Annyi, hogy érdemes nem olyan sokat játszani vele, nem a fogakhoz kocogtatni folyton, mert hajlamos a fogzománcot koptatni a fém golyós ékszer. Műanyag golyóval ilyen gond nincs.

Két piercing nem akad össze. Még az ajak karika piercinggel sem, max, ha direkt próbálod beakasztani.

Ha megunod és kiveszed, nem látni a nyomát.

Van még valami, amire kíváncsi lennél? :)

febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ítéltek el miatta?
febr. 4. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csinálhatsz valaki el fog ítélni :D
febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz...te nem féltél előtte?
febr. 4. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem 6-os vagyok, de nekem a testmódosítás önmegvalósítás és önbizalom boost, sokkal jobban érzem magam miattuk a bőrömben, és ez is a cél. Ha neked nem így lenne, akkor lehet nem neked való ez az egész, vagy való csak még nem, mert ebből lesznek a megbánások.
febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!